Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Eski Aşık Etme Kurallarını Güncelleyin

  Kim demiş romantizm öldü diye? Emin olun sadece biraz kılık değiştirdi. Bakın kırmızı güller ve mum ışığı olmadan onu kendinize âşık etmenin yolları neler?

  Kendinizi dans pistine atın

  Türk erkeklerin dans etmekten pek hoşlanmadığından ve barlardaki maksimum şovlarının ellerindeki alkol kadehini havada sallamaktan ibaret olduğunu biliyoruz. Zaten sorun da bu. Siz ilk günlerinizde onu dans pistine çıkarma konusunda çekingen davransanız da kadınlar için dans (onlar farkında olmasa da), erkeğin hem sağlıklı hem de iyi genlere sahip olduğuna işaret eder. Sizden beklenen: Tüm çabanıza rağmen elektronik ritimlerle aranızda münasip bir ilişki kuramadıysanız, kendinizi boşuna üzmeyin. Başka seçenekleriniz de var. Örneğin beraber Flamenko kursuna yazılabilirsiniz. Zira uzmanlara göre orta yoğunluklu egzersizler, hem kadın hem de erkeklerin kan akışını hızlandırarak daha kolay uyarılmalarını sağlıyor.

  Kadınların zayıf noktalarını yakalayın

  Çok sinsi bir yaklaşım gibi görünse de emin olun niyetimiz oldukça masum. Zayıf noktalar derken kadınların asla ve asla karşı koymayı beceremedikleri kedi ve köpekleri kastediyoruz. Hiç sokakta bu hayvanları gördüğünde çılgın Elmayra’ya dönüşmeyen bir kadına rastladınız mı?

  Özellikle henüz anne olmamış kadınların çoğunluğunu oluşturduğu bu gruba karşı yeni bir strateji belirlemeniz şart. Sîzden beklenen: Onun bu duyarlılığına karşı alaycı ya da saldırgan yorumlar yapmaktansa, siz de duyarlı olduğunuzu göstermelisiniz. Beraber yemeğe çıktığınızda tabağınızda kalan yemekleri paketletip sokağınızdaki hayvanları besleyebileceğiniz gibi, bir kedi ya da köpek yavrusunu beraber bakabileceğinizi söyleyerek eve de alabilirsiniz. Tercih sizin.

  Alışverişe götürün

  Kadınlar için alışveriş yaparken yanlarında erkek arkadaşlarının olması rüya gibidir. Ne var ki bunu kendi rızanızla yapmanız, onun ayaklarını yerden keseceği için size acıyıp gezeceğiniz mağaza sayısını azaltacaktır. Sizden beklenen: Tabii yine de işi tamamen onun vicdanına bırakmamak lazım.
  Alışveriş yapmayı siz teklif ettiğinize göre vaktini de siz seçmelisiniz. Tüm hafta sonunuzu feda etmemek için buluşmanızı hafta içindeki bir akşama göre ayarlayın. Böylece sadece iki üç saatlik bir mecburi hizmetten sonra akşam eve gittiğinizde karşılığını alabilirsiniz.

  Sanal dünyada açık olun

  Geldik en önemli maddeye. Malum sanal dünyadaki sosyal paylaşım siteleri sizi insanlarla (aslında kadınlarla) yakınlaştırmak için biçilmiş kaftan. Facebook gibi sitelerde çapkınlık yapmayan ya da flört cümlelerinin eksik olmadığı mesajlar atmayan bir erkek var mıdır? Ancak bu eğlenceli dünyanın bir ilişkiye başladığınızda ayak bağı olması da kaçınılmazdır. Kişisel duvarınıza yazılan mesajlar ya da isminizin etiketlendiği fotoğraflar yüzünden ilişkinizin en güzel zamanlarını kavgalarla heba etmeyin.

  Sizden beklenen:

  Flört ettiğiniz ya da arada sırada takıldığınız kadınları bir süreliğine rafa kaldırmak için ilişkiniz olduğunu ilan etmek zorundasınız. Profilinizde ilişkide olduğunuzu belirten bir nota yer vererek muhtemel pek çok sorunun önünü alabilirsiniz. Üstelik sakın, ‘kısmetim kapanır’ diye korkmayın, çünkü bu durum diğer kadınların sizi daha çok arzulamasını sağlar.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN