Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Evlenecek çiftlerin düğün hakkında bilmesi gereken 6 madde!

  Alper Yeruşalmi evlenecek çiftlere düğün günü ve öncesi için bazı dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda uyarılarda bulundu.

  Hayatımızın en heyecanlı ve en mutlu gününün kabusa dönüşmesini kimse istemez. Bu nedenle düğün arifesinde ve sonrasında yapmamız gerekenlere önem verirsek, kendimizi bu olayın stresi ve olası kazalarından koruyabiliriz.

  Gooddrink Eğlence Hizmetleri ve Catering Servisi’nin kurucusu Alper Yeruşalmi, “Özellikle konu alkol olunca, alkolün girdiği yerde sorumluluk almak zordur. Düğünün keyifli ve planlandığı gibi geçmesi için düğünün hemen öncesi ya da düğün sırasında yeni evlenen çiftlere alkolü ölçülü kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Örneğin çok hızlı içmeye başlanmış düğün gecelerinde otomatik olarak kokteyllerin alkol düzeyini azaltıyoruz. Yapmış olduğumuz birçok davette misafirlerin tercihlerini gözlemleyerek ikramlarımızı ona göre sunuyoruz” dedi.

  İşte evleneceklerin düğün hakkında bilmesi gereken 6 madde!

  Düğün Öncesi

  • Bekarlığa veda partisi veya kına gecesi gibi yoğun programlı eğlenceleri düğünden en az bir hafta önce gerçekleştirin. Böylece düğüne birkaç gün kala hem mideniz daha rahat hem de vücudunuz daha zinde olacaktır.
  • Davetlilerinizin özel içki ve marka tercihlerini önceden öğrenip içki listenize ekleyin.

  Düğün Gecesi

  • Genelde çiftler düğün günü yaşadıkları heyecan nedeniyle bütün gün aç kalıp hiçbir şey yiyemiyor, sabah hafif bir kahvaltıyla başlayıp, ana öğünde karbonhidrat ve protein ağırlıklı yiyeceklerin tercih edilmesini tavsiye ediyoruz.
  • SPA, buhar banyosu, masaj gibi aktiviteleri düğün günü yapmayı düşünüyorsanız bunları sabah saatlerinde tercih edin. Mümkünse düğünden 1 gün öncesinde gerçekleştirin.
  • Aspirin, soğuk algınlığına karşı ilaç, sakinleştirici, vitamin vb.ilaçları içki içmeye başlamadan en az dört saat öncesinden alın.

  Gecenin Finali

  • Son olarak, geceye hangi içkiyle başladıysanız yine aynı tip içkiyle devam edin, çok fazla çeşitle karıştırmayın.

   

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN