Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Evlenmek istemediğini gösteren işaretler

  İlişki uzmanları hayatınızdaki erkeğin sizinle sonsuza kadar birlikte olma planları kurmadığını belirten ipuçlarını sizin için derledi.

  Uzun süredir birlikte olduğunuz erkekle sorunsuz, güzel bir ilişkiniz var. Fakat ‘evlilik çanları’nız çalmaya başladı ve onun her hareketinden geleceğe yönelik bir anlam çıkarmaya başladınız.

  Birlikte olduğunuz insanla artık gelecek planları yapmak istiyorsunuz. Ondan böyle bir talep gelmese de siz her hareketini yorumlamaya başladınız.

  Siz hiç yorulmayın ilişki uzmanları hayatınızdaki erkeğin sizinle sonsuza kadar birlikte olma planları kurmadığını belirten ipuçlarını sizin için derledi.

  -Bu gece ya da hafta sonu için hiç düşünmeden plan yapıp uyguluyor. Fakat uzun vadeli planlara sıcak bakmıyor. Örneğin yaz tatili için erken rezervasyon yaptırarak tatile gitmek istediğinizi söylediğinizde size: “Kulağa harika geliyor ama tarih biraz yaklaşınca otel rezervasyonumuzu yapalım.” diyor.

  -Arkadaşlarıyla ya da ailesiyle bir araya geldiğinizde sürekli onlara anlatmadığı özelliklerinizi sayıp sizi övüyorlar. En yakın arkadaşı sizi gördüğünde “Sen ne kadar güzel ve yetenekli bir kızmışsın” diyorsa bu sevgilinizin sizin hakkınızda çok fazla konuşmadığını gösteriyor.

  Arkadaşlarınızla sohbet ederken konu evliliğe ve çocuğa geldi. Hemen konuyu değiştiriyor ya da dikkatinizi başka yere çekmeye çalışıyor. Bu davranışı onun evlilikle ilgili gelecek olan herhangi bir soruya cevap vermek istemediğini gösteriyor.

  Her görüşmenizde size iltifat ediyor. Bu hiç de kötü bir davranış şekli değil. Fakat bu iltifatlara kendisini katmıyorsa ve daha da önemlisi “Seninle olduğum için çok şanslıyım” gibi cümleler kurmuyorsa sizi bağımsız ve tek olarak görüyor bir çift olduğunuzu kabul etmek istemiyor.

  İş yerinde çok stresli günler geçirdiğini söylüyor ve gelecek planlarına ayıracak vakti olmadığını her fırsatta dile getiriyor. Bu erkeğin geleceğe yönelik endişeleri var ve henüz planları içinde siz yoksunuz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN