Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Fakir Servis Merkezi

  Ev hanımlarının en büyük yardımcılarından birisi olan ve zemin temizliğinde önemli bir yere sahip süpürge ve halı yıkama makinesi üreticisi Fakir, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektördeki bilinirliği en yüksek firmalardan bir tanesidir. Türkiye pazarında yaygın bir satış organizasyonuyla hareket eden Fakir markası, zemin temizliğinde birçok ev hanımının tercih ettiği ürün gruplarına sahiptir. çıtayı her geçen gün yükseltmeyi görev edinen firma, dizayn olarak beğenilen, yüksek kaliteli ve işlevsel ürünlere imza atmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan Fakir ürünleri, zaman içerisinde yıpranma sonucu arızalanabilir.
  Böylesi bir durum karşısında Fakir servis hizmetlerimize ulaşarak cihazların tamirini gerçekleştirebilirsiniz.
  Kalitenin adresi olmayı hedefleyen firmamız Fakir servis hizmetlerinde konusunda deneyimli ekiplerle, orijinal yedek parçalar kullanarak üstün bir performansa imza atmaktadır.
  Tamamıyla profesyonel bir anlayış sahip olan ekiplerimiz, cihazınızı bize ulaştırmanızla birlikte en kısa süre içerisinde tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dilerseniz mobil ekiplerimiz tarafından cihazınız evinizden alınarak tamir prosedürü uygulanmaktadır. Süpürge ve halı yıkama ürünlerinde uzun yıllara dayanan deneyimliyle tüm personellerimiz titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.
  Ekiplerimize ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı telefonu arayabilir, müşteri hizmetlerimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Cihazlarınızla ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz, mobil ekiplerimizi adresinize yönlendirecektir. İstanbul’daki tüm adreslere hizmet sunan ekiplerimiz en kısa süre içerisinde tamir sürecinizi tamamlayacaktır. Fakir servis hizmetimizden faydalanabilmek için bizi arayabilir ve güvenilir hizmetimizle cihazlarınızı kaliteli bir tamir sürecine tabi tutabilirsiniz.
  Website: http://www.fakirservis.org

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN