Fantazi İç Giyimin Göz Bebeği: Fantazi Tanga

0
236

İç çamaşırlarının en güzelleri ve en etkileyicileri arasında şüphesiz tanga gelir. Seksi yapısı ve güzel modellerinin yanı sıra erkekleri etkileyici fantazi özelliği de bulunmaktadır. Kullanım alanlarından bir diğeri ise etek, dar kot ya da kumaş gibi kıyafetlerde külot izi bırakmamasıdır.

Asıl yapısı, genital bölgeyi ip şeklinde kapatır ve kalça yanaklarına külot gelmez. Böylece hem daha rahat kıyafetler giyebilir hem de kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Tanga ürünleri arasında ilgi uyandıran ve cinsel uyarıcı görevini gören fantazi tanga modelleri yer almaktadır.

Cinsel açıdan bir kadın bir erkeği etkilemek istiyorsa tangayı bir fantazi aracı olarak kullanabilme özgürlüğüne ve imkânına sahiptir. Dantelli modeller daha çok tercih edilir. Kırmızı, siyah, pembe, beyaz en çok tercih edilen renklerdir.

Halk arasında G-String olarak bilinebilir fakat ikisini birbirinden ayıran ince özellikler mevcuttur;

  • G-string’in ön kısmı daha kalındır. Standart külotlara benzemektedir.
  • Fantazi giyim tarzlarında G-string daha fazla tercih edilir.

Fantazi Tanga

Kimler kullanabilir?

Fantazi tanga herkes tarafından kullanılabilir. Hatta erkekler için üretilenleri dahi bulunmaktadır. Bu şekilde bir kısıtlama yoktur. Dünya üzerinde ise genelde yuvarlak, dik ve güzel görünen kalça yapısına sahip olan kişiler kullanmaktadır. Bunun dışında az önce de söylemiş olduğumuz gibi kıyafetlerinizde iz bırakmadan rahat kullanım için de tercih edilmektedir. Aslında en önemlisi de fantazi tanga ürünleri sayesinde sadece rahatlık değil, kendinize olan özgüveninizde artış ve beğeni sağlarsınız.

Hangi maddeden üretilmesi gerekir?

Halk arasında tanga rahatsız ediyor gibi söylentiler mevcuttur. Bu söylentilerin en az %40’ı yanlış ürün tercih ediminden kaynaklanmaktadır. Silikon, saten ya da naylon türevleri sizi gündelik yaşantıda oldukça rahatsız edebilir. Ayrıca kaşıntı, yanma, batma gibi hisler de doğurabilmektedir. Bu yüzden tamamen pamuktan üretilen, yumuşak yapılı ve ince iç giyim ürünlerini tercih edin.

Eşinizi, sevgilinizi ya da flörtünüzü etkilemek, onu tahrik etmek ve yoldan çıkarmak için de kullanabileceğiniz fantazi tanga modelleri, zevklerinize göre seçebileceğiniz onlarca model, renk ve desen çeşidi sayesinde her zaman dolabınızda bulundurmanız gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Satın alacağınız modelin her zaman bedeninize uygun olmasını, küçük olursa sizi çok rahatsız edeceğini, büyük olursa hiçbir anlamı kalmadan kötü görüntü oluşturacağını unutmayın.

Fantazi Tanga Çeşitleri: http://www.icgiyimdunyasi.net/fantazi-tanga

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir