Salı, Kasım 30, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Farmasi ile Mercedes Kazanmak Hayal Değil Gerçek

  Farmasi’ye üye olanlar kazanmaya başlıyor! Farmasi üyelerine sunduğu özel fırsatlar ile hem kariyer ve kazanç kapılarını aralıyor hem de Mercedes kazanma fırsatı sunuyor. Farmasi’de Mercedes kazanmanız mümkün! Detayları merak ediyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumalısınız!

  Kazanmak İçin Küçük Bir Adım Atın

  Kendiniz için atacağınız küçük bir adım olan Farmasi’ye üye olmak gelecekte sizi Mercedes sahibi olma, bol bol kazanç sağlama ve kariyer basamaklarını tek tek tırmanma imkanı sunuyor. Farmasi danışmanı olarak başladığınız serüveninize elmas müdür, direktör ve hatta daha yüksek ünvanlara sahip olarak devam etmek istemez misiniz?

  Farmasi kazanç ve prim sistemine göre statünüz arttıkça kazanacağınız mebla yani sazancınız da artacaktır. Farmasi Network sistemi ile yoluna devam eden %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir markadır. Temiz içerikli ürünlerini gönül rahatlığı ile çevrenizdekilere önerebilir ve kendiniz kullanabilirsiniz. Farmasinin bu kadar sevilmesinin ve kullanıcılarının beğenisini kazanmasının bir nedeni de her şeyin kurallara bağlı olarak ilerlemesidir. Farmasi’de Mercedes kazananlar hatta her ay yüklü miktarlarda ödeme alanları görmek mümkün! Herhangi bir iş sahibi olmayanlar, ek iş ile kazanç sağlamak isteyenler ve hatta ev hanımları Network sistemi ile esnek çalışma saatleri sayesinde hem çocuklarına, hem kendine, hem de ailesine vakit ayırarak milyonlar kazanmaya başlıyor!

  Siz de bu ilk adımı atmak için farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek sitede bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

  Farmasi Mercedes Kazanma Şansı

  Farmasi Mercedes kazanmak şartı statünüz ile yakından ilgili bir durumdur. Örneğin altın direktör olduğunuzda hem Mercedes cla 180 modeli hem de 2 bin euro para ödülü sizin oluyor! Altın müdür seviyesine ulaşan bir kişi yıl içinde 5 defa altın müdür seviyesini korursa altın direktör ünvanına sahip olur. 1000 euro para ödülünü kazanan altın direktör bir yıl içerisinde 5 ay altın direktör ünvanını korursa 1000 euro daha kazanır yani. Toplamda 2000 euro ve altın direktör ünvanı ile birlikte Mercedes cla180 serisindeki arabayı 12 ay boyunca kullanma şansına sahip olur! Eğer aracınızı daha fazla elinizde bulundurmak istiyorsanız mevcut satış hacminizden aşağı düşmemeniz yeterli olacaktır.

  Böylece altın direktör, platin direktör unvanlarınızı koruyarak Farmasi Mercedes CLA serisini 12 Ay 24 ay ve 2 yıl boyunca kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

  SPONSORLU İÇERİKTİR.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN