Çarşamba, Şubat 1, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Gelin Saçında Bant Modası

  Gelinlerin en çok istedikleri şeylerden biri de saçlarının bambaşka olmasıdır.
  İşte gelin saçlarında fark yaratan gelin saçı bantları…

  Gelin saçı modellerinde yeni sezonun en iddialı modelleri genel olarak bantlı gelin saçları şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu sezon gelin saçlarında bant detaylı modeller bir hayli dikkat çekiyor. 

  Özellikle düğününüz açık havada olacaksa salaş ve açık saç modelleri çok uyumlu oluyor. Bu kapalı alanlarda saçlarımızı serbest bırakamayacağımız anlamına gelmez tabiki de. Saçlarınıza taze çiçekler takabilirsiniz yada bu sene çok trend olan saç bantlarından kullanabilirsiniz. Alnınıza doğru düşen taşlı, dantelli ve zincirli bantları bir denemelisiniz.Elbette klasik topuzları ve taçları seven gelin adayları vardır. Ancak bazen sınırları aşıp, farklı şeyler de denemek lazım. Artık gelinliklerin renk ve modelleri bile sınır tanımazken, siz neden saçlarınızda bir farklılık yapmayasınız? Mesela bant yerine kır düğününe özel ve uygun olan papatyaları, gülleri saçlarınıza takabilirsiniz.

  Eğer ışıltıyı ve gösterişi seven bir gelin adayıysanız içinde taşların ve pulların bolca kullanıldığı saç bantlarını tercih edebilirsiniz. Tercihiniz doğal ve romantik bir gelin olmak ise daha çok dantel, inci ve çiçeklerin kullanıldığı modeller size göre. Ancak tercihiniz ne olursa olsun, o gecenin yıldızı her halükarda siz olacaksınız! Unutmayın ki kuaförünüzle makyözünüzün aynı salondan olması gerekmiyor.

  Toplu olmayan gelin saçlarının en büyük problemi saçların sönmesi ve düşmesidir. Kuaförünüzün kullandığı ürünlere dikkat edin, saatlerce saçlarınızı sabitleyecek bu ürünleri düğününüzden önce denemelisiniz. Kalın buklelerle başlayıp ilerleyen saatlerde dümdüz olan saçları elbette istemeyiz.Eğer saçlarınız zayıf ve ince telliyse bol bol gizli krepe atılmalı saçlarınıza.

  Unutmayın ki kuaförünüzle makyözünüzün aynı salondan olması gerekmiyor. Çoğu makyöz uygulamanızı sizin dilediğiniz yerde yapıyor. Buda işinde profesyonel iki kişiyi seçerken işinizi kolaylaştırıyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN