Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Genç kızın inanılmaz değişimi

  İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı kilo vermek isteyebilir. Kimileri daha sağlıklı ve fit görünmek için kimileri ise istediği kıyafetlerin içine girebilmek için zayıflamak ister. Fakat nedeni ne olursa olsun fazla kilolarınızı vererek vücudunuza en büyük iyiliği yapmış olursunuz.

  Josie, 16 yaşında ve 127 kilo ağırlığına ulaştığında hayatında bir şeylerin değişmesi gerektiğinin farkına vardı. Birkaç defa başarısız olsa da bir gün aynanın karşısına geçerek kendisine ” Artık kilolu olmayacaksın” dedi. Josie, “Bir sonraki kilo verme yolculuğum için heyecan duydum, farklı açılardan fotoğrafımı çektim. Uzun bir yolculuk yapamayacağımı bilerek, ölçülerimi yazdım. Her bir değişikliği görmek istedim” dedi.

  Kendisine küçük hedefler koyarak başlayan Josie Desgrand, az karbonhidratlı ve şekersiz bir diyet uygulayarak su alımını artırdı.

  Babası da kilo vermeye başlayarak genç kıza destek oldular. Desgrand, “Babamla rekabet etmek daha fazla yol katetmemi sağladı. Sadece diyetle 90 kiloya kadar düştüm. Bir sonraki adım olan spor konusunda kendime güvenim geldi ve spor salonuna gitmeye başladım”.

  Desgrand, her seferinde kararlılıkla “Artık kilolu olmayacaksın” dedim kendi kendime. Spor salonunda egzersiz yapmak, hedef ağırlığıma ulaşmak için beni iten güç oldu” diye konuştu.

  Sadece diyet ve egzersizle 63 kiloya inen Desgrand, instagram hesabında deneyimlerini paylaşıyor.

  Sosyal medyadan çok fazla destek gördüğünü belirten Desgrand, şu sözleri söyledi: “Yediklerimi paylaşarak takipçilerim hızla büyüdü ve her biri çok destekleyiciydi. Harika göründüğümü söyleyerek paylaştığım yiyeceklerin tariflerini istediler. Yolculuğum boyunca dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişimde oldum. Şimdi ise olabildiğince çok insana yardım etmek istiyorum. Birisi artık yapamayacağını düşündüğünde ona “Devam et” diye yazarım.”

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN