Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Göğüslerinizi dikleştirecek 4 hareket

  Sarkan göğüslerinizi basit egzersizlerle dikleştirebilirsiniz!

  Yer çekimi, ilerleyen yaş ve daha pek çok faktör. Sarkan göğüslerinizi basit egzersizlerle dikleştirebilirsiniz. İşte önerilerimiz…

  Güzellik anlayışı zaman içerisinde değişmektedir. Kimi zaman kısa saç modayken başka bir dönemde uzun saç modern olarak algılanmaktadır. Ancak değişmeyen şeylerden biri kadınlardaki en kuvvetli dişilik simgesi olan göğüslerdir. Dik ve ideal göğüsler için ise zamana karşı koyacak önerilere ihtiyaç vardır.

  Egzersiz 1: Baskı

  Göğsünüzü dikleştirmek için yapabileceğiniz en basit egzersiz göğünüze baskı uygulamaktır. Duvara yüzünüzü dönün ve avuç içlerinizi duvara yaslayın. Sanki duvarı itmek ve hareket ettirmek ister gibi itin. Bu sayede göğüs kaslarınızı çalıştıracaksınız.

  Egzersiz 2: Dirsek dokunuşu

  Dik durun, ellerinizi dirseklerinizden hafif bükerek kalçalarınızın üzerine koyun. Göğsünüzün ileriye hareket edecek şekilde dirseklerinizi yavaşça birbirine değdirmeye çalışın.

  Egzersiz 3: Avuç baskısı

  Avuç içlerinizi göğüs hizasında karşılıklı birleştirin ve itin. 10 defa bu hareketi tekrarlayın.

  Egzersiz 4: Düzgün duruş

  Kalın bir kitabı başınızın üzerine koyarak evde dolaşmaya çalışın. Dik durmaya çalışmak kaslarınızı ve dolayısıyla göğüslerinizi çalıştıracaktır.

  Milliyet

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN