Pazartesi, Nisan 15, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Görünüşünüzü değiştirecek 5 ipucu

  Yaza yeni bir başlangıç yapıp, işe de görüntünüzden başlamak istiyorsanız haberimiz tam size göre.

  1) Rujunuzu değiştirin
  Günlük hayatınızda ruj kullanmıyor veya sadece lipstick kullanıyor olabilirsiniz. Fakat bir değişime ihtiyacınız varsa o gün evdeki rujlarınızı deneyin ve teninize uygun olanı sürün. Sizdeki değişimi hem siz hem de etrafınızdakiler farkedecek.

  2) Saçlarınızla oynayın
  Görünüşünüzü değiştirecek bir yenilik arıyorsanız saçlarınızı boyatabilirsiniz. Saçlarınıza yaptıracağınız kendi renginizden 1-2 ton açık gölgeler, saçınızı daha dolgun sizi daha havalı gösterecek.

  3) Renkli maskara deneyin
  Siyah maskaranızı sürüp kirpiklerinizi dolgunlaştırdıktan sonra yeşil veya mavi renkli bir rimel kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizi renklendirdikten sonra aynı renk bir eyeliner ile vurguyu artırabilirsiniz.

  4) Saçlarınızı maşalayın
  Eğer kısa saçlarınız varsa kalın ve seyrek maşa yaptıktan sonra saç diplerinizi hafifçe krepeleyip dolgun ve havalı saçlar elde edebilirsiniz. Eğer uzun saçlarınız varsa sadece saçınızın uç kısımlarına yapacağınız maşa işlemi ile bebek saçı gibi bir model elde edeceksiniz.

  5) Kaşlarınızı temizleyin
  Kaşlarınızı aldıralı 1 hafta bile olmuş olsa mutlaka dağınık ve kirli bir görüntü elde edersiniz. Kuaförden çıktıktan sonra aynaya baktığınız görüntünüzü gözünüzün önüne getirin ve kaşlarınızı temizletin.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN