Güvenilir Hizmetleri ve Parça Garantili Servisi ile Özel Rowenta Servis

  0
  67

  Servis sektörünün son dönemlerde göze çarpan adreslerinden bir tanesi olan Özel Rowenta Servis Sultangazi, yakın zamanda deneyimlediğim bir firma diyebilirim ve bu deneyimlerimi sizinle de paylaşmak istedim. Firmadan hizmet almak için çağrı merkezini değil, online adreslerini tercih ettim çünkü günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiren biriyim ev bu biraz daha işime geldi diyebilirim. Özel Rowenta Servis Sultangazi şeklinde bir arama yapınca zaten ilk sırada karşınıza bu adres çıkıyor ve giriş yaptığınızda hemen ana sayfada talep formu var ve bu formu doldurup göndermeniz de yeterli oluyor. Kısa bir süre sonra hemen geri dönüş sağlandı ve tarih-saat belirlemesi yapıldıktan sonra ben beklemeye koyuldum. Firma gerçekten belirttiği saatte ekiplerini gönderdi ve hatta erken bile geldiler. Bu benim için ilk önemli artı oldu diyebilirim çünkü bugüne kadar hizmet aldığım diğer firmalar ne yazık ki bunu sağlayamamıştı.

  Aynı gün servis hizmeti sunan firma, gerçekten doğru ve kaliteli müdahaleler ile birlikte ürünümün sorununu çözdü ve beni mutlu etmeyi başardı. Bir diğer artı ise talep ettikleri rakamlara gidiyor. Gerçekten uygun bir fiyat söylediler ve yaptığım araştırmaya göre zaten bu piyasanın en uygun rakamlar veren firması olduğunu da öğrenmiş oldum. Sizlere tavsiye ediyorum çünkü ürünlerinizin dilinden anlıyorlar ve daha da önemlisi ürünlerinize çok fazla değer veriyorlar.

  İletişim kurmasını bilen ve ilgili bölümlerden mezun olmuş, deneyim sahibi çalışanları ile birlikte kaliteye değer katıyorlar ve bu kaliteyi sizler de kendi gözleriniz ile görmek isterseniz hiç düşünmeden taleplerinizi iletebilir ve talep formu aracılığı ile çok ama çok kısa sürede servis hizmeti için ilk adımı atabilirsiniz.

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
    Subscribe  
  Bildir