Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Hande Erçel’in acı günü! Annesi kansere yenik düştü

  Yeni yayına başlayacak olan ‘Halka’ dizisinin başrol oyuncularından olan Hande Erçel, annesinin sağlık durumu hakkında “İyi haberler bekliyoruz, iyileşecek inşallah” demişti.

  SABAHA KARŞI VEFAT ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ

  Geçtiğimiz yılın son haftasında kanser tedavisi için hastaneye yatırılan Hande Erçel’in annesi kansere yenik düştü. İki gün önce durumu ağırlaşan anne Aylin Erçel’in sabaha karşı vefat ettiği öğrenildi.

  090120192308339520711_2

  ANNESİNE DONÖR OLACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

  Geçtiğimiz günlerde Hande Erçel, annesinin sağlık durumu hakkında, “Güzel gidiyor her şey yolunda. İnşallah bir aksilik olmaz. İyileşme sürecine geçtik” demişti.

  DwoIjsZWkAAtxHq

  SON PAYLAŞIMI DUYGULANDIRDI!

  Güzel oyuncu Hande Erçel’in uzun süredir hastanede tedavi gören annesi Aylin Erçel’in sosyal medya hesabı Twitter’dan son olara kızıyla alakalı bir mesajı beğendiği ortaya çıktı.

  hande-ercel-in-hayatini-kaybeden-annesi-son-11631690_8098_m

  “HANGİ ANNE KIZINA OLAN NEFRETE DAYANABİLİR?”

  Aylin Erçel’in beğendiği tweette “Lütfen ama lütfen şu kızın yakasından düşün, ailesini rahat bırakın artık. Haftalardır hastalıkla uğraşıyorlar ve siz hala daha linçten, kötü yorumlardan vazgeçmiyorsunuz. Biraz merhamet, vicdan, kalp. Hangi anne kızına olan bu anlamsız nefrete dayanabilir? Yeter.” yazıyordu.

  hande-ercel-in-hayatini-kaybeden-annesi-son-11631690_6392_m

  ÜNLÜLERDEN DESTEK

  Ünlü isimler, oyuncu Hande Erçel’in annesinin ölümden duydukları üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaşarak oyuncuya destek oldu.

  PINAR ALTUĞ ATACAN

  Altuğ notunda, ‘Genç yaşta annesiz kalmak, bu acıyı ancak yaşayan bilir, anlar???? Başın sağ olsun Hande’cim, anneciğinin mekanı cennet olsun.
  O seni hep görecek ve seninle gurur duymaya devam edecek’ yazdı.

  pınar-altuğğğ

  HATİCE

  “Rabbim kimseyi ailesi ile sınamasın. Çok üzüldüm çok. Mekanı cennet olsun anneciğinin. Rabb’im sabırlar versin Hande’cim.”

  KUŞUM AYDIN

  “Başın sağ olsun sabırlar dilerim. Melek anneciğinin mekanı cennet olsun.”

  AYNUR AYDIN

  “Kendisi ile hiç tanışmadık. Az önce haberlerde gördüm. O kadar üzüldüm ki. Ah be güzel yüzlü Hande, başın sağ olsun. Anneciğinin mekanı cennet olsun.”

  ÖZLEM ADA ŞAHİN

  “Güzel kalpli Hande, anneciğin nurlar içinde yatsın. Allah sabır versin, sen çok güçlü birisin. Çok üzüldüm.”

  İNTİZAR

  “Tarifsiz üzgünüm Hande. Sonsuz yolculuğu nurlar içinde olsun güzel annenin.”

  TUĞBA EKİNCİ

  “Allah rahmet eylesin. Kıyamam genç yaşta annesiz kaldı. Allah sabır versin. Amin.”

  HADİSE

  Ünlü İsimlerden Annesini Kaybeden Hande Erçel’e Destek Gecikmedi
  “Sevgili Hande ve Gamze ne desek boş. Ne yazsak boş. Tüm dualarımız anneciğiniz için, ikiniz için. Anneciğinizin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin.”

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN