Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  İç Giyimde Şıklık

  Günümüzde pek çok bayanın çok fazla önem verdiği konuların başında gecelik ve jartiyer modelleri gelmektedir. Bayanlar her konuda rahatlıktan yana oldukları kadar şık ve estettik görünüm onlar için çok önemli olmaktadır. Bu neden ile günlük yaşamlarında ya da özel zamanlar için özenli davrandıkları kadar iç giyim üzerine de aynı özeni göstermektedirler. Özellikle gecelik ve jartiyer modellerinde çok daha seçici ve dikkatli olurlar. Miraykaya sizler için en uygun ve seksi modelleri biraraya getirdi.

  Gecelikde Rahatlığın Önemi

  Gecelik genel olarak gece yatarken çok daha rahat bir uyku çekmeye yardımcı olan ürünlerdir. Ancak bu geceliklerin fantezi olanları bulunmaktadır. Bu da bayanlar için çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu tarz ürünler hem bayanların rahat bir uyku uyumasına hem de çok daha şık ve seksi görünmesine yardımcı olmaktadır. Günlük kullanılan geceliklerin yanı sıra çok daha farklı renk ve desen seçeneklerinin bulunduğu pek çok modelleri günümüzde rahatlıkla bulmak mümkün olmaktadır. www.miraykaya.com.tr sizlere en rahat gecelik ve jartiyer modellerini beğeninize sunmaktadır.

  Jartiyer Nedir?

  İç giyim dünyasında çok önemli bir yere sahip olan jartiyer takım bele, basene ve bacağa tutturulan esnek bağlardır. İlk çıkış amacı çorabın düşmesini engellemekti. Ancak son zamanlarda özellikle gelin takımların içinde yer alan ve daha seksi bir görünüm sağlaması için kullanılmaktadır. Bayanların genital bölgelerinin daha rahat hava almasına yardımcı olan bu ürünler külotlu çorap yerine günlük kullanımda son derece daha sağlıklıdır. Bunun dışında bayanların özel olarak kullandığı ve çok fazla tercih edilen ürünlerdir.

  Jartiyer Modelleri Hakkında

  Jartiyer takımı 4 para askıları bulunan jartiyer, tanga yani külot ve çorap kombininden oluşmaktadır. 2 tane önde 2 tane de arkada stripe adı verilen askılardan oluşmaktadır. Bu ürünleri genel olarak 3 tane modeli bulunmaktadır. Yüksek bel jartiyer, düşük bel jartiyer ve bel hizasında yer alan jartiyerleridir. Dantelli ya da dantelli olmayan çok sayıda farklı renk ve desenlerde modelleri bulunmaktadır. En çok kırmızı, beyaz ve siyah rengi tercih edilen bu tarz ürünlerin saten, pamuklu ve dantelli olanları bayanların çok daha fazla ilgi gösterdiği modellerdir. Ayrıca bu takımlar seksi görünmek için kullanılmakta olup yanlış kullanım kötü bir görünüme neden olmaktadır. Farklı modelleri bulunan ürün özellikle vücut tiplerine uygun olarak kullanılması gerekir. Kilolu bayanlar yüksek bel jartiyer modelleri, zayıf olanlar ise düşük bel ya da bel hizasındaki modelleri tercih etmelidir.

  Gecelik modelleri genel olarak saten, dantel ya da tülden meydana gelen çok farklı renk seçenekleri ve desenlerinin bulunduğu ürünlerdir. Bayanlar tarafından daha çok saten gecelikler tercih edilmektedir. Gecelik ve jartiyer modelleri bayanların çok fazla ilgilendiği ve hemen hemen tüm gelin takımlarının içinde yer alan ürünlerdir. Bu tarz ürünlerin yer aldığı farklı ve şık modeller içinde bayanlar kendini çok daha rahat hissetmektedirler.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN