Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  İlişkimin Biteceğini nasıl anlarım..

  Elle tutulur bir işaret olmasa da içinizde ufak bir kuşku varsa haberimiz size yardımcı olabilir.

  Hayatınızı paylaştığınız “ruh eşim” dediğiniz ve yanında kendinizi son derece güvende hissettiğiniz partnerinizle aranızda tarifi olmayan bir mesafe oluşmaya başladı. Bu uzaklığın nedenlerini tespit etmeye çalışırken ilişkinize karışan şeytanın ayak izlerini iyi takip etmeniz gerekiyor.

  Son günlerde çok güvendiğiniz partnerinizin cep telefonuna gelen mesajları gizlice okumaya e-postalarına bakmaya başladınız. İçinizde sizi kemiren kıskançlık hissinin sadece sizden kaynaklanan bir nedenle oluştuğunu sanmayın. Belki de ona güvenmemeniz için size yolladığı gizli sinyaller vardır.

  -Yemeğe çıktığınız gece anlattıklarınızı dinlemek yerine sürekli cep telefonuyla oynuyor. İlişkinizi olumsuz etkileyecek bir davranış türü. Uzmanlar bu davranışın sürekliliğinin ilişkiyi sıkıntılı bir yola sürükleyebileceğinin altını çiziyor.

  -Erkeklerin bir çoğu seks yapabildiği her an cinselliği yaşamak ister. Son zamanlarda sinemada elinizi tutmuyor, sizi baştan çıkarmaya çalışmıyorsa ya sizden gelen “hayır” yanıtından sıkılmıştır ya da bir başkasıyla ilgilenmeye başlamıştır.

  -Artık eskisi gibi birlikteyken sadece onu düşünmüyorsunuz. Gözününüzü kapadığınızda aklınıza başkaları geliyor… Dikkat etmeniz gereken bir süreç geçiriyorsunuz.

  -İlişki uzmanları kadınların hoşlandıkları erkeklerin esprilerine güldüklerini ve yaptıkları komikliklerle eğlendiklerini söylüyor. Ne zaman ki kadınlar partnerlerine olan ilgilerini kaybediyorlar işte o zaman espriler artık gülme unsuru olmaktan çıkıyor.

  -İlişkinizden ve kendinizden emin olduğunuzda etrafınızdakilerin birlikteliğiniz hakkında ne düşündüğünü umursamazsınız. Fakat uzmanlar ilişkide mutsuz olmaya başlayan kadınların annelerinden ya da en yakın kız arkadaşlarından ilişkileriyle ilgili yorum yapmalarını istediklerini söylüyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN