Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  İlk buluşmada ne giymeli?

  Şık mı, spor mu, sade mi yoksa biraz ışıltılı mı giyinmek gerekir? İşte size ilk buluşmada ilham olabilecek stil önerileri.

  Uzun zamandır beklediğiniz o gün sonunda geldi; hoşlandığınız erkek ile uzun konuşmaların belki de bakışmaların ardından sonunda buluşacaksınız. Peki o ilk buluşmada ne giyeceksiniz? Şık mı, spor mu, sade mi yoksa biraz ışıltılı mı giyinmek gerekir? İşte size ilk buluşmada ilham olabilecek stil önerileri.

  İlk buluşmada altın kural, abartıdan uzak durun. Evet, eminiz dolabınızda birbirinden şahane parçalar vardır ancak tüm gösterişli parçaları aynı anda kullanma hatasına sakın ola düşmeyin. Sade, sizi ve ruhunuzu yansıtan bir kombin hazırlayın.

  Unutmayın, tek parça elbise hayat kurtarır. Eğer neyi, nasıl kombinleyeceğinizi bilemiyorsanız o halde hiç riske girmeden, tek parça bir elbise, tunik veya kazakları seçebilirsiniz.

  Çabasız ve şık… İşte vermeniz gereken mesaj tam olarak bu olmalı. Cool, çabasız ve şık. Bu görünümü elde etmek için jeanlerden destek alabilirsiniz.

  İlk buluşmada dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de renk seçimi. Flörtünüzle buluşurken karalar bağlamak yok! Daha sıcak ve pastel tonları tercih ederek olumlu bir iz bırakabilirsiniz.

  .

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN