Perşembe, Nisan 18, 2024
More

  SON EKLENENLER

  İlk randevudan sonra bu mesajları gönderin!

  Ona gerçek bir ‘mesaj vermek’ için…

  İlk randevu geçti ama asıl iş şimdi başlıyor. Atacağınız ilk mesajla önce yeni bir buluşmayı garantileyin, sonra da aşkı!

  Yemek ve içki ikilisini denediniz.

  Mesaj

  Harika yemek için tekrar teşekkürler. Anlattığın üniversite anısı aklıma geldikçe hala gülüyorum.

  Neden?

  ‘Teşekkür ederim’ demek yerine, ‘teşekkürler’i kullanmak daha samimidir ve yakınlık yaratır. Anlattıklarını aklınızda tuttuğunu gösteren bir mesaj da ikinci adımın gelmesi için samimi bir davet olacaktır. Unutmayın, erkekler zaten bizi güldürerek etkilemeye çalışıyorlar!

   

  Sizi maça götürdü.

  Mesaj

  Maça gitmenin bu kadar stres aldığını bilmiyordum! Ama nasıl yenildiğimizi düşününce yine sinirleniyorum! Bir dahakine içecekler benden…

  Neden?

  Zaten onunla maça giderek en önemli golü siz atmışsınız. Üstüne eğlendiğinizi ve yeniden gitmek istediğinizi söylüyorsunuz. Sezonun şampiyonu siz oldunuz!

   

   

  Bir partiye gittiniz ve gecenin sonunda öpüştünüz.

  Mesaj

  Dün geceden hatırladıklarım: İnanılmaz bir koktely, inanılmaz bir hava ve inanılmaz bir öpücük…

  Neden?

  Hayır, bu mesaj ‘biraz fazla’ değil. Onunla zaten öpüştünüz, değil mi? Bunu dile getirmek onu gülümsetecek ve gizem yaratacaktır. Çok yakında ikinci öpücüğün geleceğine emin olabilirsiniz.

   

   

  O iş arkadaşınız ve iş çıkışı bir şeyler içtiniz.

  Mesaj

  Mükemmel bir içecek tavsiyesi + mükemmel bir sohbet = Mükemmel bir akşam! İlk fırsatta yeniden yapalım.

  Neden?

  Onunla zaten aynı yerde çalışıyorsunuz ve bir sonraki gün yeniden göreceksiniz. Yani size yeni bir randevu teklifinde bulunmaması için Afrika’ya taşınmış olması lazım. Bu mesaj davet için ona cesaret verir, hem de resmi-samimi bir hava yaratır.

  Sizi yemek yemek için bir arkadaşının evine davet etti.

  Mesaj

  Arkadaşların da senin gibi çok tatlı! Çok keyifli zaman geçirdim.

  Neden?

  Arkadaşlarına onay veriyor olmanız ve onlarla anlaşabilmeniz bir erkek için sandığınızdan daha önemlidir. Erkekler bunu gerçekten ciddiye alır. Eğer arkadaşları da sizi sevmişse asıl parti o zaman başlasın!

   

   

   

  Beraber bir konsere gittiniz.

  Mesaj

  Bu gruba bayılıyordum, senin de sevmene gerçekten çok sevindim! Müzikten sohbet edememiş olmamızı da bir an önce telafi edelim.

  Neden?

  Daha ilk randevuda ortak bir zevkiniz oldu, bu gerçekten büyük bir şans! Bunu ona da söylemeniz gerekiyor. Yeni bir buluşma için de zemini hazırladınız. Sıradaki şarkı size gelsin!

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN