Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  İlk Tanışmada Ne Giysem ?

  Online aşklar, sanal başlayan birliktelikler artık şaşırtıcı değil. Eskiden ön yargı ile karşılanan bu beraberlikler mutlu yuvalara dönüşebilir oldu. İnternette tanıştığınız biri sizi profilinizdeki fotoğraflar ve eğer görüntülü sohbet yaptıysanız kamera karşısında gördüğü kadarı ile tanıyor olacak. Ancak büyük gün gelipte tanışmaya karar verdiğinizde işler tamamen değişebilir.

  Sizi ilk gördüğünde her ne kadar uzun zamandır konuşuyor ve kısmen tanışıyor olsanız bile, fiziksel temaz ve çıplak göz ile görmek bambaşkadır. İlk defa yanyana geleceğiniz zamana özenle hazırlanmanız ilişkinizin gidişatını tamamen etkilecektir.

  Kandırmayın
  Olduğunuzdan farklı biri gibi giyinmek, normalde kullanmayacağınız bir aksesuarı şıklık olsun diye kullanmak sizi komik bir duruma düşürebilir. Bununda dışında olmadığınız biri gibi giyinmek sonradan hüsrana sebep olacaktır. Öncelikle kendinizi en rahat, güvende ve güzel hissettiğiniz bir kıyafet olmasına dikkat edin. Çünkü rahatsız hissettiğiniz bir giysinin içinde güvende hissediyor olmadığınızda karşınızdakinede huzursuz olduğunuz imajını verirsiniz. Ne kendinizi nede onu kandırmayın. Sizi rahatsız eden fazla kilonuz veya bedeninizde sevmediğiniz bir bölgeniz varsa, sırf bunu ondan saklamak için gün boyu sizi rahatsız edecek bir kıyafet giymektense hiç kamufle etmemek daha iyidir.

  Abartmayın
  Fazla dekolte, fazla aksesuar, fazla makyaj gibi detaylar ilk buluşma için çok uygun olmayacaktır. Kendinizi en sade haliniz ile ifade etmeniz daha doğrudur. Elbetteki tarzınızda bol aksesuar kullanmak varsa veya dekolte giymekten hoşlanıyorsanız bundan kaçınmayın ancak tüm görserl şölenide aynı anda kullanmayın.

  Fikir Alın
  Sizi iyi tanıyan, dostluğuna ve fikrine güvendiğiniz birinin fikrini almak mantıklı olacaktır. En azından o sizin kadar heyecanlı olmayacağından daha objektif yorumlar yapacaktır. Kendi tarzınızı korumak ve olmadığınız biri gibi giyinmemek en iyisidir. İlk buluşma için fazla gergin olmak; davranışınıza, konuşmanıza ve tüm atmosfere yansıyacaktır.

  Unutmayın ki; sizi beğendi, hoşlandı ve bu yüzden buluşuyorsunuz…
  Bol şans…

  kaynak:mynet.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN