Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  İmmergas Servis Kalitesi İle Tanışın!

  Kombi denildiğinde akla İmmergas markası gelmektedir. Bu alanda oldukça kaliteli ürünler üretmekte ve kullanıcıları da son derece memnun etmektedir. Pek çok modeli ile kullanıcıların yüzünü güldüren yaz ve kış aylarında sorunsuz olarak çalışan bu kombiler gerekli bakımların yapılmaması sonucunda belli problemleri doğurabilmektedir. İstanbul genelinde yaşayan ve Immergas marka kombi kullanan kullanıcılar teknik servis arayışına girmekte ancak yeterli hizmeti bulamayabilmektedir. Uzun yıllardır sektörde varlığını koruyan İmmergas, müşterilerine satış sonrası destek sağlayabilmekte ancak garantisi dolan müşterilere yeterli hizmeti vermeyebilmektedir.
  Bu durumda ise İstanbul genelinde yaşayan ve İmmergas marka kombileri kullanan kişiler için İmmergas servis devreye girmekte ve başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.
  Nasıl Hizmet Alırım?
  Yedek parça ve işçilik konusunda bir yıl garanti hizmeti veren İmmergas servis ile iletişim kurmak oldukça kolaydır müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası ile İmmergas Servis üzerinden talep oluşturabilmekte ve ürünlerin bakımını ya da onarımını yaptırabilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçmek ve teknik servis ekibinin yönlendirilmesini beklemektir.
  Kombiler hassas cihazlar oldukları için ürünler genellikle adreslerde onarılmaktadır ancak teknik servis ekibinin gerekli görmesi durumunda servis hizmeti adres dışında da sağlanabilmektedir. İmmergas servis, İstanbul genelinde teknik servis arayışı olan müşteriler için en kaliteli hizmeti sağlayan nadir firmalardan biridir ve daima müşterilerin memnuniyetini gözeterek hizmet vermektedir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN