Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  İstanbul Koltuk Kaplama Firmaları

  İstanbul Koltuk Kaplama Firmaları

  Yalnızca oturmak ve dinlenmek amaçlı değil, aynı zamanda ev ya da iş gibi kullanılan farklı yapı alanlarının daha estetik görünmesi amaçlı da kullanılan koltuk ürünleri, son yıllarda giderek farklı tasarımlar ile üretilmektedir. Ancak yanlış kullanma veya uzun süreli kullanmalar sonucunda koltuk ürünlerinin kumaşları eskimekte ve yırtılabilmektedir. Bu durumlar için oldukça tasarruf elde etmenizi sağlamış olduğumuz koltuk kaplama hizmetlerimizde, ürünlerin aynı zamanda istenilen renk kumaşlar ile yenilenmesini de mümkün kılmaktayız. Genel olarak istanbul ve çevresi için sorunsuz şekilde sağlamış olduğumuz koltuk kaplama hizmetlerinde, yaklaşık olarak 35 farklı renk ve kumaş parça malzemeleri ile her kesimin zevkine hitap edebilmekteyiz.

  Odaların Havasını Değiştiren İstanbul Koltuk Kaplama Hizmeti

  Türkiye’de de farklı şehirlerde hizmet veren markalar olduğu kadar, farklı ülkelerden de koltuk üretimi yapan binlerce marka bulunmaktadır. Ancak çeşitli markaların üretmiş oldukları koltuk ürünleri, diğer eşya ya da cihazlarda olduğu kadar teknolojiye bağlı olarak sürekli olarak yenilenmekte ve bir üst modelleri piyasaya sürülmektedir. Bu durumda uzun süreli kullanma sonucunda eski görünüm ve soluk renklere bürünen koltuklar, kullanıldıkları odaların kalitesinin düşmesine de neden olmaktadır. Yeni koltuk alıp yüksek fiyat vermek yerine, solan ve kumaşları yırtılan parçalar için sunduğumuz koltuk kaplama hizmetlerinden yararlanabilir ve tasarruf elde edebilirsiniz. İşinde deneyimli ve uzman olan personel kadromuz, istanbul merkezli çalışmalarını yürütmüş olsa da, verilen siparişler sonucunda kaplamaları yapmakta ve kaplanan koltuk ürünlerinizi adreslerinize güvenli kargo ayrıcalığı ile teslim edebilmektedir.

  Garanti Ayrıcalıklı İstanbul Koltuk Kaplama Hizmeti

  Her çeşit ve marka tarafınca üretilmiş olan koltuk ürünleri için kaplama hizmetine yer vermekte olan firmamız, istanbul ve çevresi için tam zamanında teslimat avantajlarına da yer vermektedir. İstenilen renk ve ton aralıklarında kumaş malzemeleri ile kaplanan koltuk ürünleriniz, aynı zamanda garanti kapsamı altında sizlere tekrar teslim edilmektedir. Kaplama sonrasında teslim edilen koltuk ürünlerinin kumaşlarında meydana gelebilecek olan herhangi bir sorun için ücretsiz tamir hizmetine de yer veren kadromuz, bu sayede daha fazla müşteri memnuniyeti elde etme isteği içinde hareket etmektedir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN