Pazar, Ekim 24, 2021
More

  SON EKLENENLER

  İstanbul Libelle Servisi

  Özellikle temizlik için kullanılan cihazların başında gelen süpürge ve temizlik aletleri, evlerde olmak üzere temizlik şirketleri tarafından da kullanılmaktadır. Son teknoloji ürünü olan temizlik robotlarında ve süpürgelerde görülen arızalar için bir uzamandan görüş alınması tavsiye edilmekle birlikte Libelle Servisi markaya ait ürünlerin arıza ve tamiri için teknik destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra her türlü yedek parça teminini de yine servisimizden sağlamanız mümkündür.

  Libelle Servis Temizlik Robotu Arıza Tespiti
  Temizlik robotları artık günümüzde temizlik şirketlerin yanı sıra evlerde de kullanılmakta ve temizliğin hem hijyenik hem hızlı hem de tasarruflu olarak yapılmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar tarafından bu robotlarda görülen arızalar:
  Tahliye ızgaralarının tıkanması,
  Dövücülerin çalışmaması,
  Su haznesinin su kaçırması,
  Vakum poşetinin dolması, yırtılması,
  Kumanda panelinin ya da devrelerin yanması, bozulması,
  Filtrelerin tıkanması,
  Açma kapama düğmelerinin bozulması gibi arızalanmalar olup bu arızaların çözüm için ise Lİbelleservis.org adresi ziyaret edilerek teknik destek ve yardım alınabilir.

  Libelle Servis Süpürge Ve Temizlik Robotu Onarım
  Libelle Servis olarak elektrikli süpürge ve temizlik robotlarında meydana gelen her türlü arıza tespiti, tamirat ve onarımı, yedek parça temini ve değişimi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Öncelikle arıza tespiti yapılarak sorunun kaynağı bulunmakta ve duruma göre yeni parça değişimi yapılabilmekte olup sorunun tekrar görülmemesi için kontrol yapılarak onarım işlemi tamamlanmakta ve ürün müşteriye teslim edilemektedir.

  WEBSİTE: https://www.libelleservis.org/

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN