Perşembe, Ekim 21, 2021
More

  SON EKLENENLER

  İzmir’in En Kaliteli LG Servisi İle Tanışın

  Televizyon servisinde Balçova ilçesi genelinde mevcut olan gereksinimlere yönelik olarak uzun yıllara dayanan deneyimi ve gelişen akıllı televizyon teknolojisini yakından takip eden özel LG Servis merkezi, tüm LG markalı televizyon modellerine ilişkin olarak profesyonel servis hizmeti sunuyor. Tüm LG markalı akıllı televizyonlarda yaşanan arızalanmaların kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması noktasında 7 gün 24 saat kesintisiz olarak tüm teknik kadrosuyla servis hizmetleri sunuyor. LG markalı televizyon programlarında karşı karşıya kalınan problemlere ilişkin olarak ve aynı zamanda da cihazların temel çalışma prensiplerini yakından tanıyan ve deneyim sahibi olan sertifikalı uzman personeller görev alıyor.

  Alanında uzman ve güncel LG akıllı televizyon gelişimine ilişkin olarak düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren teknik uzmanlar gerekli olan onarım müdahalelerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor. Böylelikle yerinde servis hizmetinin sunulabilmesi çerçevesinde tüm LG markalı akıllı televizyon modellerinin mevcut arızasının tespiti ve gerekli olan onarım müdahalelerinin yerinde gerçekleştirilebilmesine imkan veriyor.

  Yerinde servis hizmeti çerçevesinde uygulanan LG Servis Balçova hizmetleri kapsamında akıllı televizyonların uzun süreli olarak arızalı kalmaması sağlandığı gibi onarım çalışmalarında sadece orijinal yedek parça kullanımının gerçekleştiriliyor olması sayesinde cihazın onarım sonrasında da ilk performansını sürdürebilmesi ve tabii ki çok daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir durumda olmasının sağlanması mümkün olabiliyor. Tüm bu hizmetler için iletişim numaraları üzerinden başvuru gerçekleştirilmesi yeterli oluyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN