Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Jennıfer Bu kez Anadolu’yu salladı

  Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, İstanbul’da ikinci konserini Ülker Sports Arena’da verdi.

  Ünlü yıldızın, kendisine eşlik eden 110 kişilik ekibiyle muhteşem bir sahne performansı sergilediği, 6 kez kıyafet değiştirdiği geceye, günler öncesinden konuşulmaya başlanan oryantal dansı damga vurdu.

  Dünya turnesi kapsamında İstanbul’da son konserini 17 Kasım Cumartesi akşamı, yine Ülker Sports Arena’da verecek Lopez, sahnedeki görkemli ışıklandırma, ses düzeni, gösterişli kostümler ve başarılı koreografisiyle, seyircilere unutamayacakları bir gece yaşattı. Lopez’in muhteşem performansını izlemeye gelen yaklaşık 15 bin seyirci arasında, Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Emel Acar, Yonca Evcimik, Selma Türkeş, Ayşe Özyılmazel, Ceylan ve Zuhal Pirinçcioğlu gibi ünlü isimler de vardı.

  İlk olarak DJ setiyle Pascal Nouma, ardından ise Bedük sahne aldı. Konserin açılışını “Never Gonna Give upö şarkısıyla yapan ve “Waiting For Tonight, “Jenny From The Block, “Let’s Get Loud gibi sevilen parçalarıyla devam eden Lopez’in enerjisi görülmeye değerdi. Sanatçı finali, son albümünde Pitbull ile düet yaptığı ve büyük yankı uyandıran “On The Floor” şarkısıyla gerçekleştirdi.

  “BİRAZ DAHA ŞİŞMAN BEKLİYORDUM”

  Konser çıkışı konuşan Özge Ulusoy, “Konseri izleyen İlk defa izledim. Dünya gözüyle gördük gerçekten dünya starı. Çok güzeldi herşey. Biraz daha şişman bekliyordum. Fiziği herşeyi çok güzel. Hem şarkı söyleyip hem de dans etmek çok zor olsa gerek” diye konuştu. Emel Acar ise, “Onun çok büyük hayranıyım, muhteşem bir performanstı. Hiçbir şey onu eskitememiş, yıllar onu genç tutmuş” dedi. Jennifer Lopez, İstanbul’daki son konserini bu akşam, yine Ülker Sports Arena’da verecek.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN