Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  jennıfer lopez Türk bayrağıyla İstanbul’a veda etti

  Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul’daki son konserini Türk bayrağına sarılarak bitirdi.

  Jennifer Lopez, İstanbul’daki üçüncü ve son konserini Ülker Sports Arena’da verdi. Hayranlarının karşısına son kez çıkan Lopez, İstanbul’a muhteşem bir performansla veda etti. Mekanı dolduran binlerce hayranının tezahüratları arasında sahneye çıkan ünlü yıldız, enerjik danslarıyla göz doldurdu. Konser boyunca 6 kıyafet değiştiren Jennifer Lopez, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Lopez’in son konserini izleyenler arasında Tarkan, Ali Ağaoğlu, Gülben Ergen, Fulya Eyilik, Hande Acar, Serhan Süzer, Gülümsün Saatçi, Serdar Eren, İzzet Sanem Habib, Kaan Boyner, Mehmet Ali Birand, Akın Öngör, Sanem Altan, Erol ve Tilda Tezman, Önder Bekenşir, Deniz Akel, Burcu Güneş, Kathy Hakko, Aslı Şen, Ece Doğulu ve Erkan Tabanca gibi ünlü isimler de vardı.

  Saat 19:00’da kapıların açılmasının ardından, önce DJ setiyle Pascal Nouma, sonra Bedük sahne aldı. Jennifer Lopez, açılışı “Never Gonna Give Up” parçasıyla yaptı. Konser için hazırladığı repertuarda “Let’s Get Loud”, “If You Had My Love”, “I’m Glad”, “Waiting For Tonight”, “Jenny From The Block” ve “Hold It Don’t Drop It” adlı parçalarına yer verdi. Yüksek enerjisi, dansı ve performansıyla, kendisini izlemeye gelen yaklaşık 12 bin 500 kişiyi büyüleyen Lopez, veda konserinin finalini, hit parçalarından “On The Floor” ile yaparak sevenlerine veda etti. Jennifer Lopez konseri bir dansçısının getirdiği Türk bayrağını kaldırdı ardından da bayrağa sarılarak finali yaptı. Lopez’in İstanbul’da verdiği üç konseri toplamda 36 bin kişi izledi.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN