Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Kadıköy’de Ferroli Servis Hizmeti Sağlıyoruz

  Ev ve işyerlerinde bulunan kombiler yaz-kış her mevsimde en çok kullanılan araçlardır. Kullanım sıklığının oldukça fazla olmasından dolayı kombilerin periyodik bakımları önem arz etmektedir. Rutin kontrolleri ve bakımları yapılmayan kombilerin zararları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Düzenli kombi bakımı yaptırarak kombilerinizin daha verimli çalışmasını sağlayabilir, enerjiden ve dolayısıyla faturalarınızdan tasarruf edebilir, arıza ihtimallerini en aza indirebilir, kombinizin daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilir, karbonmonoksit kaçaklarına karşı tedbirlerinizi alabilirsiniz. Ferroli Servis İstanbul içi her ilçeye hizmet vermekteyiz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
  Kombilerin daha iyi çalışması ve daha dayanıklı hale getirilmesi için personelin deneyimli ve eğitimli olması şarttır. Aksi durumlarda oldukça talihsiz olaylar yaşanabilmektedir. Yanlış tamirat veya hatalı parça değişimi gibi işlemlerin yapılması durumunda kombinizin kullanım ömrü önemli ölçüde azalabilmektedir. Ferroli Servis Kadıköy birimi olarak bu konuda personellerimizin deneyimi ve ürün bilgisine oldukça güvenmekteyiz.
  Kombi arızalarınız ve rutin bakım talepleriniz için bizimle iletişi geçebilirsiniz. İşlem öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetine titizlikle önem verdiğimiz için sizin bilginiz ve onayınız dışında hiçbir işlem gerçekleştirmiyor, memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Ferroli Servis İstanbul birimimizin yetkili ferroli kombi bakım servisi olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kombinizin yetkili firmalarda bütçenize uygun fiyatlarla tamir ettirmek veya bakımını yaptırmak için bize günün her saatinde iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN