Perşembe, Ağustos 11, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Kadıköy’de Güvenilir Franke Servis Adresi!

  Franke Servis ilk günden bugüne her zaman sizlere beyaz eşya sorunlarınıza hızlı çözüm önerileri getirmeye yönelik hareket etmiştir. Prensiplerimiz firmamız için her şeyin önünde gelir. Başlıca prensibimiz ise, müşteri memnuniyetidir. Bizi tercih eden her müşterimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması bizim için çok değerlidir. Her türlü beyaz eşya sorununuzu en kolay ve en hızlı biçimde çözeriz. Bu konuda yaşadığınız her sorunu ne zaman isterseniz yedi gün yirmi dört saat boyunca açık olan aktif müşteri hizmetlerimizden bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.
  Franke Servis aldığınız beyaz eşyaların her türlü sıkıntısına çözüm önerisi getirmeye devam ediyor. Aldığınız ürünler artık ilk günkü performanslarını göstermeyebilirler. Bu aslında çok normaldir. Her eşyanın belirli bir ömrü vardır. Bu ömrü uzatmak için arızaları beklemeden bakımlarını düzgünce yaptırmalısınız. Böylece aldığınız eşyaların ömrünü de uzatmış olursunuz. Beyaz eşyalarınız arızalandığında, gerektiğinde her zaman yedek parça hizmetinde de bulunduk. Kullandığımız yedek parçalar bir sene garantilidir.
  Her zaman firmamız ile kalitede ve hizmette sektörümüzde öncü olmaya gayret ettik. Sizlerin bize duyduğunuz güven sayesinde de bu gerçekleşti. Her zaman yenilikçi oluşumuz ile sizlere verdiğimiz hizmeti hep bir adım daha ileriye taşıdık. Bu gayretimizi hala da göstermeye devam ediyoruz. Bizden talep ettiğiniz her şeyi eksiksiz yerine getirmek bizim başlıca görevimizdir. Siz de Franke Servis Kadıköy hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, sadece bize ulaşmanız yeterlidir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN