Pazartesi, Kasım 28, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Kadınlar için akıllı saat modelleri

  Kadınlar için akıllı saat modelleri

  Akıllı telefonların hayatımıza girmesinden sonra çok şey değişti. Evimiz, arabamız her şey akıllı telefonlar tarafından kumanda edilmeye başlandı. Buna katılan bir başka yenilik ise giyilebilir teknoloji dediğimiz saatler akıllı saatler Wear smartwatch.

  Bu yazımda kadınlar için akıllı saat modellerini ele alıp kadınlar için en kullanışlı ve görünüşlü modelleri paylaşmaya çalışacağım.

  Öncelikle neden akıllı saat kullanmalı hanımla; Akıllı saatler ile yaktığınız kaloriyi, attığınız adımları, ne kadar bisiklet sürdüğünüzü, nabzını, stres düzeyinizi ve buna benzer birçok özelliği var akıllı saatlerin.

  Şimdi kadınlar için akıllı saat markalarına bakalım

  Apple Watch Apple akıllı saat

  Kendine has tasarımı ve kendine has işletim sistemi ile rakiplerinden çok daha farklı bir model. Apple watch’lar sadece kendi işletim sistemine sahip cihazlar ile eşleşebilir. Diğer modellerde ise durum farklıdır. Android işletim sistemine sahip tüm cihazlar birbirleri ile veri alışverişi yaparken Apple Watch için bu söz konusu değildir.

  Apple Watch Apple akıllı saat

   

  Moto 360 akıllı saat

  Klasik bir saat görünümde tasarlanmış yuvarlak yüzlü altın saat görünümünde. Bu saatte android işletim sistemi kullanıyor yani android işletim sistemine sahip cihazlarınız ile uyumludur.

  Moto 360 akıllı saat

  Pebble Akıllı Saat

  Bu saati üreten firma kickstarter‘da 100.000 dolar lazım diyerek yola çıkıp 10,266,845 dolar gibi bir rakama ulaşmışlardır. e-ink ekran teknolojisiyle üretildi (yani gün ışığında ekranı yüzde yüz görünür olan) aynı zamanda hem android hemde iphone ile uyumlu bir akıllı saat.

  Pebble Akıllı Saat

  Samsung Gear S2

  Saatte hazır olarak gelen birçok arayüz var eğer onları beğenmezseniz samsung mağazasından 5 tl karşılığında bir arayüz satın alabilirsiniz. Samsung android işletim sistemini kullandığı için saatleri de aynı şekilde android. Gear S2’nin iddialı olduğu alanlardan biri de kullanım süresi. Güç tasarrufu aktif hale getirildiğinde ise bu süreyi 2,5 güne veya daha fazlasına uzatmak mümkün.

  Samsung Gear S2

  Elimden geldiğince sizlere kadınlar için önerebileceğim akıllı saat modellerini ve özelliklerini yazdım. İlerleyen zamanlarda biraz daha detaylı ve yeni modelleri ele aldığım bir yazı hazırlamaya çalışacağım.

  Siz hangisini seçerdiniz?

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN