Kadınlar için akıllı saat modelleri

0
294

Kadınlar için akıllı saat modelleri

Akıllı telefonların hayatımıza girmesinden sonra çok şey değişti. Evimiz, arabamız her şey akıllı telefonlar tarafından kumanda edilmeye başlandı. Buna katılan bir başka yenilik ise giyilebilir teknoloji dediğimiz saatler akıllı saatler Wear smartwatch.

Bu yazımda kadınlar için akıllı saat modellerini ele alıp kadınlar için en kullanışlı ve görünüşlü modelleri paylaşmaya çalışacağım.

Öncelikle neden akıllı saat kullanmalı hanımla; Akıllı saatler ile yaktığınız kaloriyi, attığınız adımları, ne kadar bisiklet sürdüğünüzü, nabzını, stres düzeyinizi ve buna benzer birçok özelliği var akıllı saatlerin.

Şimdi kadınlar için akıllı saat markalarına bakalım

Apple Watch Apple akıllı saat

Kendine has tasarımı ve kendine has işletim sistemi ile rakiplerinden çok daha farklı bir model. Apple watch’lar sadece kendi işletim sistemine sahip cihazlar ile eşleşebilir. Diğer modellerde ise durum farklıdır. Android işletim sistemine sahip tüm cihazlar birbirleri ile veri alışverişi yaparken Apple Watch için bu söz konusu değildir.

Apple Watch Apple akıllı saat

 

Moto 360 akıllı saat

Klasik bir saat görünümde tasarlanmış yuvarlak yüzlü altın saat görünümünde. Bu saatte android işletim sistemi kullanıyor yani android işletim sistemine sahip cihazlarınız ile uyumludur.

Moto 360 akıllı saat

Pebble Akıllı Saat

Bu saati üreten firma kickstarter‘da 100.000 dolar lazım diyerek yola çıkıp 10,266,845 dolar gibi bir rakama ulaşmışlardır. e-ink ekran teknolojisiyle üretildi (yani gün ışığında ekranı yüzde yüz görünür olan) aynı zamanda hem android hemde iphone ile uyumlu bir akıllı saat.

Pebble Akıllı Saat

Samsung Gear S2

Saatte hazır olarak gelen birçok arayüz var eğer onları beğenmezseniz samsung mağazasından 5 tl karşılığında bir arayüz satın alabilirsiniz. Samsung android işletim sistemini kullandığı için saatleri de aynı şekilde android. Gear S2’nin iddialı olduğu alanlardan biri de kullanım süresi. Güç tasarrufu aktif hale getirildiğinde ise bu süreyi 2,5 güne veya daha fazlasına uzatmak mümkün.

Samsung Gear S2

Elimden geldiğince sizlere kadınlar için önerebileceğim akıllı saat modellerini ve özelliklerini yazdım. İlerleyen zamanlarda biraz daha detaylı ve yeni modelleri ele aldığım bir yazı hazırlamaya çalışacağım.

Siz hangisini seçerdiniz?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir