Cumartesi, Eylül 25, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Kadınlar Libidosunu Nasıl Arttırabilir?

  Cinsel isteksizlik yaşıyorsanız, doğal yöntemlerle bu soruna çözüm bulabilirsiniz…

  Kadınlar erkekler kadar kolay orgazm olamıyor. Kadınlar libidolarının artması için neler yapabilir? Bu sorunun cevabını Mehmet Öz veriyor.

  Tahrik olamama, kayganlık sorunları veya daha fazlasını yaşayan kadınlar, tıbbi veya hormonal tedavi yöntemleri için uzman bir doktordan yardım alabilir ama kendi yöntemlerini denemekten de kaçınmamalıdır: İşte bazı seçenekler…

  1. Alışılmışın Dışına Çıkın

  Arzulamak, yeni durumlar, yeni uyarıcılar, yeni olan her şeyi yükselişe geçirir. Örneğin bu, ilişkiden önce duş almak veya kanepeyi, televizyon izlemekten başka şeyler için de kullanmak; ya da ikinizin de bir ruj alıp birbirinizin üzerine seksi mesajlar yazarak ön sevişmenize katkıda bulunmak olabilir. Rutinlerden vazgeçip arzuları körüklediğiniz sürece istediğinizi yapabilirsiniz.

  2. Yağ Kullanın

  Hepimiz hiçbir şeyin çok iyi bir seks kadar zevk vermediğini biliyoruz. En iyi sonucu elde etmek için kayganlaştırıcı yağ veya silikon bazlı kayganlaştırıcıları tercih edin. Tek sorun şu ki, lateks maddesini etkiliyor bu yüzden eğer prezervatif kullanıyorsanız su bazlı kayganlaştırıcıları kullanın.

  3. Dürüst Olun

  İlk olarak; kendinize karşı. Kendinize, ilişkiyle ilgili kaygı ve hislerinizi sorun. Sonra partnerinizle konuşun. Kolay bir konuşma olmasa da, partneriniz zevkinizi ve isteğinizi artırmak için, ister ön sevişmeyi uzatmak, ister daha fazla romantizm katmak ya da daha çok günlük diyalog kurmak olsun, ne yapması gerektiğini bilmeli.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN