Kalça eriten çay tarifi

0
119

Basen ve kalça yağlarından kurtulmak isteyen kadınlar bu çay tarifi tam size göre. Hem pratik hem de doğal malzemelerle yağlarınızdan kurtulun.

??????????????????????????????Türk kadınlarının ortak sorunlarından biri de kalça ve basenlerde toplanan yağlardır. Bu bölge ne yazık ki daha zor incelir. Zaman zaman umutsuzluğa kapılır ve kocaman kalçalarımızla yaşamaya alışmaya çalışırız. Bu tavır içerisindeyseniz hemen vazgeçin ve prensipli bir program ile kalça yağlarınızdan kurtulun.

Egzersiz ve diyet programının yanı sıra doğal bitkisel kürlerden de destek alabilirsiniz. Bu çay tarifi, kalça ve basen yağlarını eritmeyi hedefliyor. İşte Suna Dumankaya’dan basen ve kalça eriten, selülit ile savaşan doğal çay tarifi, kolay hazırlanıyor. Erişilmesi kolay olan malzemelerle yapacağınız çayı, günde en fazla 3 fincan tüketebilirsiniz.

Hazırlanışı:
Eşit miktarda kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını karıştırıp çay gibi demleyin. Bu çaydan her sabah bir bardak için. Bu etkili karışım hem basen bölgenizin incelmesini sağlayacak hem de bu bölgedeki selülitlerinizi azaltacaktır.

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın

  Subscribe  
Bildir