Pazartesi, Nisan 15, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Kalıcı oje ile yaz aylarınız çok rahat geçecek

  Shellax kalıcı oje uygulaması yarım saatte yapılıyor, rahatlığı 15 gün sürüyor.

  Dünyanın ilk kalıcı ojesi olan Shellac Amerika ve Avrupa ile aynı anda Dharma Med te. Ojenin rahatlığıyla protezlerin kalıcılığını bir araya getirildi. Shellac, sektörde çığır açan, patent alınma aşamasındaki bir UV3 teknolojisidir. Soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yenilik. Düşlerdeki bu yeni ürün kategorisi; Kolay Sürülebilir ve kolay çıkarılabilir olarak tasarlandı. Shellac oje gibi sürülür, pürüzsüzdür. Sadece bir şişe ve fırça. Çıkarılması yalnızca 10 dakika sürer! Törpüsüz! Delmeden!, Yıpratmadan! Shellac UV kür uygulamalıdır, dolayısıyla kuruma süresi sıfırdır. Oje gibi ince ve esnektir, böylece sadece doğal görünmekle kalmaz, aynı zamanda tırnak kırılmalarına ve tırnak yenmesine engel olur. Sonuç? 14 günlük, olağanüstü, mükemmel parlaklık; tam anlamıyla bağımlılık yapar…

  Elveda Aşınmalar ve Kurumayan Tırnaklar

  Artık aynı şeyleri tekrarlamak yok. Direksiyonda “yalnızca avuç içlerini” kullanma veya park yerinden ayrılmadan önce, salona geri dönme devri sona erdi. Shellac’ın kuruma süresi yoktur; UV kür uygulamalıdır. Elinizi cüzdanınıza atın. Anahtarlarınızı çıkarın. Direksiyon simidini kavrayın. Ve arabanızı güvenle sürün.

  Estetik amaçlı uygulama alanları ;

  Kenar aşınmasına son. Kırık, çizik ve matlaşmalara veda edin. Aldığınız birkaç e-mail sonrası tuşlardan aşınma izleri artık olmayacak. 2 haftalık mükemmel, olağanüstü ve çarpıcı parlaklık işte burada! E-mail yollayın, muhabbet edin, blog yazın!

  Çarşaf izi, çukurluk, renk solmaları ve matlaşmalara son. Artık sabahları pişmanlık yaşamak yok. Kurutmadan her ne olursa olsun sağlam kalan, esnek ve parlak renkler. Kusursuz pedikür saadetine hazır olun… Tırnakta çatlama yok, kırılan uçlara son! Bir düğme gördüğünde kırılan zayıf, güçsüz tırnaklar geçmişte kaldı.İnce olduğu kadar güçlü. Shellac doğal tırnakları korur, güçlenmelerine yardımcı olur ve kırılmayı engeller.Düğmelerinizi düğmeleyin. Saçlarınızı fırıl fırıl döndürün. Çirkin ve kötü tırnakları unutun.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN