Pazartesi, Temmuz 22, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Kaş makyajı hakkında bilmeniz gerekenler

  Bayanların kaşlarına gösterdikleri özeni bilmeyenimiz yoktur ve ilk bakışta önce kaşlar göze çarpıyor bu bakımdan kaş alımı ve özellikle kaş makyajı çok önemli bizde sizlere konumuzda Kaş Makyajı Nasıl Yapılır sunuyoruz.
  Kaşlar yüzün karakteristik görünümünde büyük rol oynar. O yüzden kaşların iyi biçimlendirilmesi önemlidir…

  Kaşlarınız seyrekse veya şekli düzensiz ve dengesizse, kusurları göz kalemiyle kamufle edebilirsiniz. Ancak bu işi çok itinayla yapmalısınız. Kaşlara kesintisiz bir çizgi çekmekten sakınmalı, sanki kıl varmış gibi çok küçük ve yan çizgilerle, hafif vuruşlarla boyamalısınız.

  Açık renk kaşlar, kahverengi veya gri kalemle belirlenmelidir. Hatta altın kahve tonları da açık renk kaşlar için uygundur. Daha koyu renkteki kaşları da uygun koyulukta kalemlerle boyamalısınız.

  Kaşınızdaki boşlukları görmek için önce fırça ile tarayın

  *Kaş kalemini yatay olarak uygulayarak kaştaki boşuklar üzerine sürün. Kaş renginizin bir ton açığı renk kullanmanız daha doğal olur. Siyah kaşları koyu kahverengi ile boyamakta yarar var.

  *Kaş farları ve kalemleri kaşınızı kalınlaştırmak için kullanmayın. Kaş farını kaşlarınızı daha gür göstermek için yatak kesik kaş fırçasıyla uygulayın.

  *Kaş maskarası kullanabilirsiniz, bu kaşlarınızı taranmış ve daha kalın gösterir.

  * Kaşınızı almadan önce istemediğiniz kılları kremsi kapatıcı ile kapatın ve nasıl göründüğünüze bakarak şekillendirin.

  *Kaşlarınızı kesmek istemiyorsanız sabitlemek için saç spreyi kullanabilirsiniz. Akşam mutlaka temizlemeyi unutmayın.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN