Salı, Kasım 30, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Kendini Değerli Mücevherler ile Şımart!

  Yaz ayları yaklaşırken beyaz ve taba renkler her yerde. Bu renklere en çok yakışan şey de sadeliği kırmak için mücevher kullanmak. Hem romantik hem de sade modelleri aksesuar desteği ile canlandırabiliriz. Elegan duruşun anahtar parçalarına dinamik bir hava katan mücevherler pırlantanın devreye girmesiyle trendleri yansıtıyor. Gündüz şıklığında rahatlıkla kullanılabilen pırlantalar değerli taşlarla birleşerek daha da güzel bir hal alıyor. Yeşilin en mükemmel tonu pırlanta zümrüt kolye modelleri arkadaşlarla bir kahve sabahına ya da gece davetlerinde rahatlıkla kullanılıyor. Bolluk, bereket ve zenginliğin simgesi haline gelen zümrüt taşı her zaman yanınızda olmasını isteyeceğiniz özel taşlardan.

  Aynı zamanda gücün de simgesi haline gelen zümrüt, dayanıklılığı ve sonsuzluğu anlatan pırlantalarla ihtişamı yansıtıyor. Kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan olan kolye modelleri kadar şık ve zarif bir aksesuar daha yoktur. Herkes için stilini güçlendirmek mücevherlerle oldukça kolaydır. Pırlanta safir kolye modelleri mücevherlerin en başında gelmektedir. Gösterişli bir abiyeden bir kot bir tişört kombinlerine kadar her tarza kolayca uyum sağlayan Zen pırlanta yakut kolyelere bayılacaksınız. Safir, yakut ya da zümrüt taşlı kolyeler her kıyafete uyum sağlamaktadır. Her yaş grubundan kişilerin rahatlıkla tercih edeceği pırlanta kolye modelleri zarif tasarımları ile de dikkat çekmektedir.

  Yüzyıllardır boyunlarda kendine yer bulmuştur kolyeler. En eski dönemlerde dahi kullanılan kolye ucu, insanların batıl inançlarından dolayı toplumsal sınıfı belirlemek için de kullanılmıştır. Günümüzde hemen herkesin sıklıkla kullandığı kolyeleri ben de çok severek kullanıyorum. Uzun ya da kısa, gösterişli ya da sade pırlanta kolyeler en sevdiklerimden. Bence her kadının mücevher kutusunda bulunması gereken anahtar parçalardan. Siz de bugün kendinizi şımartın ve bir hediye alın. Mükemmel bir kolye için önce Zen’i ziyaret etmeyi unutmayın.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN