Cumartesi, Ekim 23, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

  Her insanın sorunudur fazla kiloları. Kimi 2 kilodan şikâyet eder kimi 20 kilodan buradaki ortak sorun fazla kilolarımızdan nasıl kurtulabileceğimizdir. Kilo vermek herkesin hayali, 9 yaşındaki çocuk da kilo vermeyi düşünüyor 50 yaşındaki adamda. Ancak toplumumuzda kilo vermek düşünüldüğü kadar kolay olmuyor.

  Değişik diyet yöntemleriyle kilo vermekte mümkün ama kilo verirken en önemli şey sağlıklı bir şekilde kilo vermek tabii. Herkes kısa sürede kilo vermek istiyor bu nedenle ilaç kullananlarda var yoksa haftada 5 kilo veriyim diyerek aç kalanlarda. Aç kalarak kilo vermek, kilo vermekteki amaç vücut organlarınıza zarar vermeden olmalıdır. Mesela şok diyetler var haftada 4 kilo vermek istiyorsanız bu diyet yöntemini yapın ya da ayda 8 kilo vermek istiyorsanız şu diyeti yapın derler.

  Hızlı Kilo Vermek İçin Kendinize Güvenin!

  Sizin sitemizde sağlığınıza yararlı olacak besinlerden başlayacağız. Hiç ama hiç aç kalmadan kilo verdiğinizi sizde göreceksiniz. Belki sizin düşündüğünüzden daha yavaş olacak ancak bünyenizin ritmini bozmadan kilo vermenizi sağlayacak hatta yaşam tarzınıza özel kilo vermenizi sağlayacak diyetler vererek sizlerin kilo vermesini sağlayacağız. Kilo vermek yaşam tarzınız olmalı yani haftalık ya da aylık yaptığınız bir şey olmamalı hayatınızda. Hayatınızda neleri yemek istiyorsanız hiçbir şeyden kendinizi kısıtlamadan kilo vermeniz önemli. Tabii bazı çok zararlı şeylerden uzak durmanızı da önereceğiz.

  Önerilerimiz o kadar çok olacak ki siz kendinize en uygun olanını seçeceksiniz. Hızlı kilo vermek mi istiyorsunuz? Yavaş kilo vermek mi? Baharda mı kendinizi iyi hissedip kilo vermek istersiniz yoksa yaz ayında daha rahat kilo veririm mi dersiniz? Önce sizin düşünceleriniz önemli. Ne istediğiniz mesela hedef kaç kilo vermek istiyorsunuz? Bunların hepsini okuyacaksınız. Herkesin kilo vermesini sağlamak için elimizden geleni sizler için yapacağız. Yeter ki siz kilo vermek isteyin.

  Kilo verme konusunda en güncel bilgilerden, sağlıklı tariflerden haberdar olmak için Uzman Diyetisyen Hilal Konak’ın blog sayfasını takip edebilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN