Cumartesi, Aralık 9, 2023
More

  SON EKLENENLER

  Kına gecesi kanunu tekrar yazıldı

  Artık kız tarafının evinde toplanarak türkü söyleyip gelini ağlatma merasimi yerini alternatif kınalara bırakıyor.

  Artık kız tarafının evinde toplanarak türkü söyleyip gelini ağlatma merasimi yerini alternatif kına gecelerine bırakıyor. Alternatiflerinizi öğrenmek istemez misiniz?

  Spa Keyfi

  Düğüne hazırlık süresi çok stresli geçti. Biraz rahatlamak en büyük hakkınız. Peki, düğünden önce yalnız başınıza spaya gitmek yerine bu rahatlama rituelini arkadaşlarınızlabirlikte eğlenip rahatlayacağınız bir güne çevirmeye ne dersiniz? Büyük otellerin Spa merkezleri bu talebinizi karşılamaya hazırlar. Jakuzi, sauna, aromatik masajlar, bitki banyoları, vitamin barlar ve daha bir çok hizmet sunan spalarda, hem toksinlerinizden arının hem de arkadaşlarınızla geçireceğiniz kahkaha dolu saatlerle stresinizi atın. Eminiz bu işe arkadaşlarınız da çok sevinecek.

  Kıyafet Balosu

  Hayatınızda ciddi sorumluluklar yükleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hala vaktiniz varken eğlenceli bir kostüm patisi düzenlemeye ne dersiniz? Kıyafet balonuzu istediğiniz konseptte yapabilirsiniz. Herkesin son derece komik ve rüküş olduğu bir parti kameraya çekilmeye değer olacaktır. Herkesin en güzel geceliğiyle katılacağı bir pijama partisi, tüm gece rahatça dans edip eğlenmek için ideal olabilir.

  Mistik Esintiler

  Düğün öncesi eğlence her türlü çılgınlığı yapmanız için büyük bir fırsat. Bir catering firmasıyla anlaşıp size hizmet veren garsonlarla evinizde toplanın. Karanlık bir atmosfer, mumlar ve tütsülerle mistik bir ortam yaratın ve gecenin süprizi olarak iyi bir falcıyı evinize çağırın. Fala ister inanın ister inanmayın ama kız arkadaşlarınızla çevresine toplanacağınız bir falcı gecenize farklı bir eğlence katacaktır. Falcı gittikten sonra geceye birbirinize anlattığınız korku hikayeleriyle devam edebilirsiniz. Korkuyla karışık kahkahalarla evin içinde koşturmak rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

  Hamamsa Tamam

  Son zamanlarda popülerliği gittikçe artan bir eğlence çeşidi de hamamda kına gecesi. Sauna, buhar banyosu, havuz ve fitness imkanlarından da yararlanabileceğiniz hamam sefanızı canlı fasıl ekibi, kına kaftan paketi gibi detaylarla da süsleyebilirsiniz. Bu eğlence için de yine otellerin sağlık merkezlerinden yararlanabileceğiniz gibi, bu alanda özelleşmiş firmalarla da görüşebilirsiniz.

  Düğün.com

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN