Pazar, Haziran 16, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Kraliçe’den bebek hediyesi olarak ev verdi

  Kraliçe İkinci Elizabeth, Prens William’ın bebeğine hediye olarak bir ev verdi.

  kraliceden_bebek_hediyesi_olarak_ev_verdi_1[1]İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth, Prens William ve eşi Kate’e ilk bebek hediyesi olarak bir ev hediye edecek. Kraliçe hediye olarak Prens William’ın çocukluk yıllarını geçirdiği Anmer Hall’u düşünüyor.

  ÜÇ RESEPSİYON SALONU BULUNUYOR

  Kraliyet yetkilileri de haberi doğruladı. Kısa süre önce yenilenen evin, beş odası ve üç resepsiyon salonu bulunuyor. Norfolk’taki ev, 1862 yılından bu yana Kraliyet Ailesi’ne ait.

  NİSAN AYINDA İKİNCİ EVLİLİK YILDÖNÜMÜ

  İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile görkemli bir törenle dünya evine giren Kate Middleton’ın hamile olduğu aralık ayı başında açıklanmıştı.

  Cambridge Düşesi’nin en erken nisan ayının sonunda doğum yapabileceği ifade ediliyor.

  Doğumun bu tarihte gerçekleşmesi halinde bebek, nisan ayı’nda evlenen çifte ikinci evlilik yıldönümü hediyesi olacak. Bebeğin haziran ayında doğabileceği de belirtiliyor.

  İKİ ÇOCUK İSTİYORLAR

  Çift daha önce basına verdiği röportajlarda, kız ya da erkek fark etmeksizin iki çocuk istediklerini belirtmişti.

  William ve Kate, 2011’in nisan ayında tüm dünyanın izlediği görkemli bir törenle evlenmişti. William ile birlikteliğinde 12. yıla girecek Kate, 31 yaşında anne olacak. Bebeğe verilecek isim de tartışılıyor. Bebek kız olursa Diana veya Elizabeth, erkek olursa da Charles, Frances veya John isminin verilebileceği tahmin ediliyor.

  TAHTIN 3. SIRADAKİ VARİSİ

  Cambridge Dükü ve Düşesi’nin bebeği tahtın üçüncü sıradaki varisi de olacak.

  Geçen yıl Kraliyet tahtının varisliği yasalarında yapılan değişiklikle, ilk doğan bebek kız olsa da artık tahta çıkacak. Bebekler ikiz olursa, ilk dünyaya gelen tahtın varisi olacak.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN