Pazartesi, Kasım 29, 2021
More

  SON EKLENENLER

  LG Servis İzmir

  LG dünya markaları arasında yer alıp, özellikle televizyon ve beyaz eşya alanın da oldukça tercih edilmektedir. LG ürünleri son teknolojiyi takip etmekte olup, elektronik anlamda oldukça tercih edilen bir markadır. Çünkü ürünleri son teknoloji olacak şekilde üretmektedir. Oldukça kaliteli bir marka olan LG aynı zaman da uygun fiyatlar ve belirli kampanyalar ile sizlere cazip fırsatlar sunmaktadır. Bu markadan güvenli şekilde alışveriş yapabilir ve televizyon, beyaz eşya gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.
  LG Servis İzmir şubesi olarak sizlere oldukça kaliteli hizmet vermekteyiz.

  LG servis aynı zaman da sizlere bu denle kaliteli hizmet vermesinin sebebi alanın da eğitim almaları ve bu eğitimi sürekli yenileyerek devam ettirmeleridir. Son teknolojinin sunduğu olanakları bile oldukça iyi şekilde tamir ederek sizlere bu yönden de kaliteli hizmetini sunmaktadır.

  LG servis İzmir olarak sizlere sınırsız hizmetine ek olarak değişen parçalarda 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Bu durum tabi ki sizlere oldukça büyük avantaj sağlamakta olup, sağlanan bu avantajda ise takılan parçanın 1 yıl boyunca tekrar bozulmasında parça değişimi ücretsiz olarak bizler tarafından yapılmaktadır. Bu durumda sizlere aslında oldukça karlı bir servis ile karşılaştığınızın göstergesidir.

  Bizlere ulaşmak için yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek sizlere sunduğumuz 7/24 aktif çağrı merkezimizi aramanız olacaktır. Bu iletişim numaramızı ise web sitemizden kolaylıkla bulabilir ve arayabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN