Cuma, Ağustos 12, 2022
More

  SON EKLENENLER

  Liposuction ile zayıflanır mı?

  Liposuction uygulamasını kısaca gövde şekillendirme olarak tanımlayabiliriz. Aslında birçok kişi buuygulamayı zayıflama olarak tanımlıyor ya da medet umuyor olsa da aslında yap aldırma bir zayıflama şekli değil, sadece şekle girmek ve fazlalık birkaç kilo yağın sizlerden alınması demektir. Liposuction artık birçok farklı teknik ile yapılmakta ve hepsi hastanın durumuna göre belirlenmektedir. Liposuction uygulamasında hangisinin sizlere uygun olup olmadığını merak ediyorsanız o halde Doktor Mert Demirel ile görüşerek en doğru sonuçların alınması için onay verebilirsiniz. Liposuction kanül denilen bir cihaz ile vücut altına girilmesi ve vakum yöntemi ile o bölgede buluna fazla yağların parçalardan geri alınmasıdır. Bu uygulama sonrasında bir iz kalmıyor ve kişi kısa bir süre içinde fazlalık olan ve hatta o zorlu olan son kilolardan da kurtulmuş oluyor. Liposuction uygulaması özellikle bölgesel olarak zayıflamak isteyenler için bire bir bir tekniktir diyebiliriz. Kadınların daha çok tercih ettiği bu yöntem ile en şok basen bölgeleri, bel bölgeleri, bacak ve kol bölgelerine uygulaması yapılmaktadır.

  Yağ aldırma işlemi olan Liposuction ile sizler o zorlu kilolardan kurtulmuş olursunuz. Örneğin sık sık spor yapan ve sağlıklı beslenen kişilerde bile biraz fazlalık olduğunu görebilirsiniz. Bunlar inatçı yağlardır ve gitmek için çok zorlanırlar. Yağ aldırma uygulaması ile bu ortadan kalkacak ve kişi tam olarak istediği kıvrımı kazanmış olacaktır. Yağ aldırma bahsettiğimiz gibi asla kilo verme yöntemi değil, sıkılaşma ve şekil verme yöntemidir. Dolayısı ile de sizlerde güven içinde doktorunuz ile görüşerek uygulama yaptırmak adına kararınızı verebilirsiniz.

  www.mertdemirel.com adresinden yağ aldırma hakkında en detaylı bilgilere sahip olabilir doktorunuzu inceleyebilir ve aklınızda soru işareti kalmadan doktordan randevu alabilirsiniz. www.mertdemirel.com ile artık sizlerde cesaret bulacak ve zorlu olan o yağların yok edilmesi için ilk onayınızı evet diyerek vermiş olacaksınız. www.mertdemirel.com adresinden detaylı bilgilere ulaşmak için hemen tıklayın ve diğer tüm estetik müdahaleler hakkında da bilgi sahibi olarak kararlarınızı verip doktorunuzdan randevunuzu alınız.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN