Çarşamba, Şubat 28, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Makyajla 3 adımda daha beyaz dişler

  Makyaj hileleriyle dişlerinizi olduğundan daha beyaz gösterebilirsiniz.

  emily-didonato_44384[1]Ruj, gülüşünüzün daha aydınlık ve çekici görünmesine yardımcı olur. Kadınların kendilerini daha çekici ve güvenli hissetmek için kullandıkları ruj, kadınlığın sembollerinden.

  Marilyn Monroe, Cindy Crawford ve Drew Barrymore gibi kadınların gülüşüne sahip olmak aslında kolay. Sadece biraz ilgi ve özen gerek.

  1- Ruju satın almadan önce mutlaka cildinizde deneyin. Ruj cilt tonunuzu tamamlayıcı olmalı ve gereğinden fazla ıslak ve gösterişli olmamalı. Mavi at tonlu bir ruj her zaman dişlerinizi olduğundan beyaz gösterir. Mavi alt tonlu pembe ruj da kırmızı ruj da var. Rujların alt tonunu bilek içinize sürerek görebilirsiniz. Sarı alt tonlu bir ruja göre mavi alt tonlu ruj daha soğuk görünümdedir. Sarı alt tabanlı bir ruj dişlerinizi daha sarı gösterir. Örneğin sarı alt tonlu turuncu, nude ve kahverengi bir rujdan kaçınmalısınız.

  2- Bir diş fırçasıyla dişlerinizi fırçalamak hem dişlerinizi dolgunlaştırır hem de pürüssüzleştirir. Soğuk havalarda oluşan pullanma sorununu diş fırçası, bal ve toz şeker maskesi ile tedavi edebilirsiniz.

  3- Bal ve şeker maskesine ihtiyaç duymamak için dudaklarınızı her gün lip balm yardımı ile nemlendirmelisiniz. Dudaklarınızda derin çatlaklar ve kanamalar oluyorsa mutlaka tedavi amaçlı olanları eczanenizden temin edin.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN