Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Minik aşk tavsiyeleri

  Erkek arkadaşınızın yaptıklarına nasıl karşılık vereceğinizi bilemiyorsanız tavsiyelere ihtiyacınız var demektir.

  1 Sizi gece yarısından sonra aramış

  İkinizden birisi gece çalışmıyor ise neden aramak için bu saati bekledi? Ona hiçbir şey borçlu değilsiniz geri aramayı bile

  2 Arayacağınız söylediği halde oldukça geç kaldı

  Eğer telefonunuzda bir hastane ziyareti esnasında bırakılan sesli bir mesaj bulmazsanız hiçbir özür kabul edilmemeli.

  3 Sarhoş olduğunu tahmin ediyorsunuz

  Sarhoşken telefon görüşmeleri çok keyifli gelir Eğer duygusal bir dürtüyle özellikle siz aklına gelerek yapıldıysa hoş olabilir. Ama sarhoşken sizi arayıp evinize uğramak istediğini söylemeyi alışkanlık haline getirdiyse bu hiç de hoş değil Hatta reddettiğinizde bunu hatırlamayacaktır bile.

  4 Yine aynı şey

  Bu üzgün olduğunu söylemek için ilk arayışı değil Kaç kez daha özür dilemesine ve sonra yine aynı şeyleri yapmasına izin vereceksiniz? Sizi ikna etmesi için aramasından çok daha fazlasına ihtiyacı olduğunu ona gösterin.

  5 Sizi sadece seks için arar

  Sadece kendi ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden birini işin içinde dayanılmaz bir cazibe olsa bile hayatınızda istemezsiniz. Sizden beklentisini gayet net ortaya koymuş öyleyse tartıştığımız nedir? Aklınızdan bile geçirmeyin!

  6 Onu bir daha görmek istemiyorsunuz

  En son görüşmenizde kendinize verdiğiniz bu sözü hatırlayın ve ondan nasıl kaçarak uzaklaştığınızı. Eylemler sözcüklerden güçlüdür unutmayın.

  7 Kız arkadaşı ya da karısı varsa

  Diğer kadın 6 senedir bitkisel hayatta değilse ya da çift olarak çok eşli takılmıyorlarsa bu maceraya girmek istemezsiniz. Eğer söylediği gibi mutsuzsa neden ayrılmıyor? Yakın olduğu bir diğer insana yalan söyleyen ve aldatan bir adamın size sadık kalacağını da nereden çıkartıyorsunuz?

  8 Eski sevgiliniz ise

  Ayrılmanızın bir ya da daha fazla sebebi olmalı Peki bu sefer daha iyi olacağını neden düşünüyorsunuz? Aklınızı tekrar karıştırmasına izin vermemeyi tercih edebilirsiniz En azından tekrar düşünseniz iyi olur

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN