Minik bir kızın son doğum günü :(

0
520

Bugün bir yerde rastladığım beni çok derinden etkileyen bir yazıyı sizler ile paylaşmak istedim. Eminim okuduğunuz zaman ve özellikle anne yada baba iseniz bir an için o ailenin yerine kendinizi koyuyorsunuz.

Amerika’da yaşayan ve hastalığı çok ilerlemiş olan küçük Lila’nın bir sonraki doğum güne kadar yaşamayacağı öngörüldüğü için, aile kızlarının yaşayamayacağı mezuniyet heyecanını, hatta düğün kutlamasını bile bir kutlamaya sığdırdı.

Lila May Schow 1

Vücudu yeterince kuvvetli olmadığı için doktorlarının tavsiyesiyle kemoterapiyi bırakan küçük Lila May Schow bu 31 Temmuz’da 5 yaşına girdi ama bir sonraki doğum gününe kadar yaşaması maalesef beklenmiyor. Doktorlarının söylediğine göre bu Ekim ayına dek yaşayacak olması bile bir mucize olacak. Durumu öğrenen aile ise kızlarının kalan günlerinde ergenliğinde, genç kızlığında ve yetişkinliğinde yaşayacağı bütün güzel anların kutlandığı bir etkinlik düzenledi.

Lila May Schow2

Lila için beşinci yaş günü partisi, mezuniyet balosu ve hatta bir düğün seremonisi düzenleyen ailenin davetine yaklaşık 1.000 kişi katıldı. Etkinliği Facebook’tan duyuran aile tanımadıkları insanların bile sadece Lila’ya destek olmak için partilerine gelmesiyle oldukça şaşırdı. Bütün bu organizasyon, Lila’ya unutulmaz bir deneyim yaşatmak isteyen gönüllüler tarafından verilen paralarla karşılandı.

Lila May Schow 3

Prenses temalı kutlamada Lila kendisi için alınan kostümünü giydi ve kırmızı halıda yürüdü.

Lila May Schow4

Disney prenseslerinin de ona eşlik ettiği kutlamada üvey babasının evlilik teklifine evet diye cevap veren Lila, babasıyla Amerikan kültüründe yaygın olan düğün dansını da gerçekleştirdi.

KAYNAK: Hürriyet

Bir Cevap Yazın

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments