Salı, Ekim 26, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Narlıdere Philips Servis 7/24 Hizmet Veriyor

  Narlıdere Philips Servis 7/24 Hizmet Veriyor

  Sağlamlığının yanında oldukça da işlevsel televizyonlar üreten Philips, şuan dünya üzerinde en kaliteli ve sağlam televizyonları üreten bir firma. Özellikle Türkiye’de çok daha yaygın olan marka, çıkarmış olduğu televizyonlarla sadece kaliteye değil aynı zamanda görselliğe de önem vererek birçok kesime hitap eden tasarımlar çıkarıyor. Bu durum da Philips kullanıcıları önem vermiş oldukları diğer kritere bakıyorlar; teknik servis. Televizyonlara birçok yeni özelliğin eklenmesi, daha karmaşık cihazlar üretilmesine neden oluyor. Bu da ister istemez cihazların arızalandığında daha ustalık isteyen teknik müdahale gerektiriyor.

  Philips markasının yaygın olmasının getirdiği bir diğer avantaj da teknik servis ekiplerinin yaygın olmasıdır. Türkiye’nin hemen her yerinde Philips satışı olmasa bile özel teknik servisleri bulabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde çok daha yaygın olduğu için size en yakın servislere ulaşabilmeniz için ilçe adı ile arama yapmak, daha yakın servis ekibine ulaşmayı sağlayacaktır. Yani İzmir’de oturuyorsanız, Google’da İzmir Philips Servisleri diye aratmak yerine Narlıdere Philips Servis diye aratmak daha mantıklı olacaktır.

  Televizyonlar evlerin en baş köşesinde oturan en önemli araçlardan biri. Bugün televizyon olmayan evler göze çok sade ve boş görünüyor. Bu nedenle televizyonların her evin vazgeçilmez elektronik aletlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle son zamanlarda televizyonların 3D, Wi-fi gibi birçok özelliğin eklenmesi onları daha büyük bir eğlence aracı haline getiriyor. Doğal olarak daha karmaşık ve tamiri zor cihazların çıkması da kaçınılmaz oluyor.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN