Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Akrep Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos) (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir) Değişime yönelik plânlar yapabilirsiniz. Kredi, burs, sigorta vs. için bazı görüşmeler veya ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarının olanaklarından yararlanabilirsiniz. Eşinizle ya da ortağınızla bağlantılı finansal konulara eğilebilirsiniz. Ortaklaşa kayıp-kazanç konularından bahsedebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla bağlantılı işleriniz için belli bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan) Sevdiklerinizle ilgili sıkıntılı konularda ertelenen durumlar sona erebilir ve plânlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlarda çalışabilir, zorlandığınız durumlar nedeniyle düzenlemeler ve tasarlamalar yapabilirsiniz. Kredi, sigorta, komisyon vs. türü finansal konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

  Grupsal alanda sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı değişimler üzerine konuşmanız gerekebilir. Arkadaş çevrenizde, sağlıkla ilgili sıkıntı yaşayan kişilerden haberler alabilirsiniz. Gizemli konulardan bahsedebilirsiniz. Hayal kırıklığı yaratan beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay. Yabancılarla ortaklaşa plânlarınızı tamamlayabilirsiniz. Yargılamayla, yabancı ülkelerle, basın-yayınla ya da üniversitelerle bağlantılı alanlarda, bir konuda hayallerinizi gerçekleştirirken, bir konuda da mağdur olacağınız bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Uyumsuzluktan, adaletsizlikten veya dengesizlikten şikâyetçi olabilirsiniz. Olayların, günlük hayatınızda başarmak istediğiniz şeylerle ilgisi bulunabilir.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül) Kimliğiniz ya da imajınızla ilgili ertelenen veya aksayan durumlar olabilir. Yakın çevrenizdeki sorunlu durumlar nedeniyle harekete geçebilirsiniz. Yeniden gizli görüşmeler ve ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Değişime yönelik eski konularla ilgilenebilirsiniz. Kimsenin bilmediği bir atılım gerçekleştirebilirsiniz. Gizemli konuları merakla araştırabilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz) Ertelediğiniz çalışmalarda yeniden harekete geçebilirsiniz. Teknik alanda çalışmaya başlayabilir veya böyle bir gruba katılabilirsiniz. Günlük hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir ve farklı alışkanlıklar edinebilirsiniz. Bu dönemde imajınızda veya görünümünüzde değişimler yaşanabilir. Ancak olumsuzluklara karşı sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs) Grupsal çalışmalarla ilgilenebilirsiniz. Teknik alanda girişimlerde bulunabilirsiniz. Günlük hayatınızı etkileyen değişiklikler yapmanız gerekebilir. Kredi, sigorta, telif ya da komisyonlu paralarla ilgili işleriniz olabilir. Yakın çevrenizdekilerle bağlantılı değişen durumlar gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz çevrede yönlendirici konumda bulunabilir ve aktif bir süreç geçirebilirsiniz. Çalışma hayatınız, evcil hayvanlarınız ve araç-gereçleriniz konusunda daha cesaretli düşünmeye başlayabilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs) Ortaklık ya da evlilik yüzünden baskı yaşayabilirsiniz. Bazı kişilerden düşmanlık görebilirsiniz. Bütün dikkatler ilişkilerinize yoğunlaşabilir. Para veya kıymetli şeylerle bağlantılı sorunlar yaşanabilir. Mali ortaklıklarda bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. İlişkinizin yapısı ya da kurallarınız, kalıcı biçimde değişebilir. Ortak hedeflerde ya da amaçlarda uyuşmazlık yaşanabilir.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay. Yargı, üniversite, basın-yayın veya medya çevresinden, ya da yabancı uyruklu bir partneriniz olabilir. Avukatlarla görüşebilir, yargıyla bağlantılı yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Ortaklaşa finansal konularda bazı kayıplar olabilir veya zorlayıcı durumlarla karşılaşılabilir. Eş veya ortakla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere kalıcı bir adım atabilirsiniz. Ortaklaşa konularda değerleriniz daha önemli hale gelebilir. Eşiniz ya da ortağınızla dikkatleri üzerinize toplamaya başlayabilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arası sağlığınız, günlük hayatınız ve yakın çevrenizle ilgili hızlı gelişmelerle karşılaşabilir, bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN