Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Aslan Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos)

  (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir)

  Yakın çevrenizden beklenmedik haberler alabilirsiniz. İlişkileriniz olumlu bir çizgide ilerleyebilir. Farklı konuşmalarınızla bulunduğunuz çevrede dikkat çeken bir konuma gelebilirsiniz. Grupsal hedeflerinizle ilgili kısıtlayıcı konuşmalar gündeme gelebilir. Finansal alanda beklenmedik durumlar dikkat çekebilir. Yeteneklerinizi sergilemek için arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz gerekebilir. İletişim ve ulaşım alanında sürprizler yaşayabilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan)

  Harcamalar ya da kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Karşılıklı değer verilen şeylere yoğunlaşabilirsiniz. Grupsal alanda değişim sağlamaya yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili konuları görüşmeniz gerekebilir. Bazı operasyonlar gerçekleşebilir. Kredi, sigorta, telif, miras, komisyonlu paralar vs. konusunda mağdur olduğunuz bir durum olabilir.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay.

  İletişim ve ulaşım alanında bir sonuç alabilirsiniz. Yakınlarınızla ortaklaşa plânlarınızda bir tamamlanma gerçekleşebilir. Mahrum kaldığınız ya da mağduriyet yaşadığınız konular, zor şartlar altında da olsa sona erebilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da komşularınızla ilgili konular sonuçlandırılabilir. Olayların, yabancılarla ilgili girişimlerinizle bir bağlantısı bulunabilir.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül)

  Günlük hayatınızda erteleme ve aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceki iş arkadaşlarınızla tekrar çalışabilirsiniz. Eski alışkanlıklarınıza yeniden dönebilirsiniz. Evinizle bağlantılı çalışmalarınızda ve mesleki alışkanlıklarınızda, bazı sorunlarla karşılaşabilir ve kökten bir değişim gerçekleştirmek durumunda kalabilirsiniz. Eski ailevi konular tekrar karşınıza çıkabilir. Eski işlerinizle tekrar ilgilenmeniz gerekebilir. Araç-gereçle ilgili aksayan durumlar gündeme gelebilir.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz)

  Finansal alanda yeniden hareketli bir dönem yaşayabilir, dövizle bağlantılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Evinizle ilgili harcamalarınız artabilir ve değişiklikler için gayret gösterebilirsiniz. Yabancılarla bağlantılı, kazançlı çıkmaya yönelik atılımlar yapabilirsiniz. Öğrenim ve bilgi alanında kazanmak için gayret gösterebilir ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs)

  Bilgiye yönelik gayretleriniz olabilir. Yabancılarla ilgili kazanmaya gayret gösterdiğiniz konularda ilerleme sağlamak için çalışabilirsiniz. Ticaretle ilgili konularda görüşmeler yapmanız gerekebilir. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz çalışmalar için fazlasıyla gayret sarf edebilirsiniz. Teknik alanda geniş çaplı girişimlerde bulunabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki yakındığınız durumlar yüzünden yıpranabilirsiniz. Yargılama alanında sorun yaşayabilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs)

  Oldukça göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize toplayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Amaçlarınızla, hedeflerinizle kariyerinizle, yeteneklerinizle ya da kıymet verdiğiniz şeylerle bağlantılı olarak, insanların dikkatini çekebilirsiniz. Zaman zaman baskı altında kalarak yaratıcılığınızı ve neşenizi kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Yeteneklerinize, paranıza veya değerli şeylerinize kısıtlama gelebilir. Sorumluluklar ve etik değerler mutluluğun önüne geçebilir.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay.

  Kariyerinizde önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Sahibi olduğunuz şeylerle dikkat çekici bir konuma gelebilirsiniz. Otorite konumundaki kişiler yüzünden zorlayıcı durumlarla karşılaşabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Mali hedeflerinize ulaşmakta güçlük çekebilir ya da kazanç elde ederken zorlanabilirsiniz. Kazanmayı veya başarmayı hayal ettiğiniz konularda, disiplinli çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arasında sağlık, yolculuklar, yurt dışı bağlantılı konular, eğitim ve günlük işlerinizde daha dikkatli olmalı acelecilikten ve gerginliklerden kaçınmalısınız.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN