Perşembe, Nisan 18, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Başak Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos)

  (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir)

  Yabancılarla ilgili kazanmaya yönelik önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Size ait olan şeyler, ön plâna çıkabilir. Medya, basın-yayın, yurt dışı veya yargılama alanında yaşadıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Finansal olarak şartlarınız kısıtlanabilir. Mutluluğunuzu ilgilendiren olaylarla göz önünde olabilirsiniz. Otorite konumunda bulunan kişilerle ilişkilerinizde zaman zaman baskı yaşayabilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan)

  İlişkilerinizde mağduriyet ve hayal kırıklığı yaşanan konularla ilgili harekete geçmeyi düşünebilirsiniz. Plânlarınıza uygun hareket etmekte zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili tedirginlik yaşayacağınız durumlar olabilir. Kendinizi tartışmalı ve yıpratıcı ortamlarda bulabilirsiniz.

  Evlilik ve ortaklık alanında dikkat çeken gelişmeler olabilir. Ortaklaşa konularda dikkat çeken konuşmalar yapabilirsiniz. Önemli kişilerle ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda, uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gereken bir dönem geçirebilirsiniz.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay.

  Finansal alanda, ortağınızla da bağlantılı olabilecek bir tamamlanma gerçekleşebilir. Ortaklaşa kazanımlarınızla ilgili durumları sonuca bağlamak isteyebilirsiniz. Grubunuzla bağlantılı olaylar gündeme gelebilir. Bazı masraflar, mali dengenizi bozabilir. Beklenmedik bitişler yüzünden kendinizi huzursuz, güvensiz veya korumasız hissedebilirsiniz. Olayların kredi, sigorta ya da komisyonlu paralarla ilgisi bulunabilir.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül)

  Sevdiklerinizle ilgili aksaklıklar ya da ertelemelerle karşılaşabilirsiniz. Yarım kalan konuları tamamlamak üzere bazı gizli görüşmeler, yolculuklar veya anlaşmalar yapabilirsiniz. Akrabalar ve çocuklarla ilgili hedeflerinizde, eskiye dönüşler olabilir. Akrabalarınızla ilgili eski olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Yarım kalmış konuları tamamlayarak zor da olsa bir dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz)

  Kendinizle ilgili bir süredir ertelediğiniz konularda bir hareketlilik başlayabilir. Yeni bir kimliğe ve görünüme bürünebilirsiniz. Başkalarıyla bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Oldukça aktif davranabilir ve cesaretli girişimlerde bulunabilirsiniz. Kredi, sigorta, nafaka, miras, telif, komisyon vs. türü konularda yeni bir kimlik sahibi olabilirsiniz. Yakın çevrenizde yaşanan değişimden etkilenebilirsiniz. Gizemli konuşmalar yapabilir ve bilinmeyen konularla ilgilenebilirsiniz.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs)

  Kimliğinizi ya da imajınızı değiştirmek için girişimde bulunabilirsiniz. Günlük hayatınızda değişiklikler yapmak için gayret gösterebilirsiniz. Kariyer alanınızda önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Önemli kişilerle gizli konuları konuşabilirsiniz. Sırlarınız olabilir ve gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz. Kredi, sigorta ya da komisyonlu paralarla ilgili haberler alabilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs)

  Yurt dışı bağlantılı konulardaki hayallerinizi büyütebilirsiniz. Yabancı paralarla bağlantılı bir olumlu, bir de olumsuz gelişmeyle karşılaşabilirsiniz. Öğreniminiz konusunda kazançlı duruma gelmek için gayret gösterebilirsiniz. Medya alanında ilerleme sağlamaya gayret edebilirsiniz. Yargılama alanındaki kayıp-kazanç konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay.

  Üniversiteyle veya yurt dışıyla bağlantılı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Basın-yayın, spor, yargılama ve medyayla bağlantılı kalıcı bir gelişmeyle karşılaşabilirsiniz. İnançlarınız yüzünden mağdur olabilirsiniz. Bir konuda hayallerinizi gerçekleştirirken, diğer bir konuda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kazançlı olabilmek için, bulunduğunuz çevreden destek alabilir ya da bir gruptan yardım görebilirsiniz. Olayların grupsal konularla ilgisi olabilir. Ailevi alanda sürpriz bir başlangıç yapabilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arasında aşk hayatı, şans oyunları, spekülasyonlar, başkalarından beklediğiniz maddi destekler konusunda sürpriz değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Tedbirli ve dikkatli olmanız kayıplarla karşılaşmanızı önleyebilir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN