Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında İkizler Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos)

  (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir)

  Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Paranız ya da kıymet verdiğiniz şeyler konusunda oldukça idealist davranarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterebilirsiniz. İlişkilerinizde zaman zaman zorlayıcı konuşmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiklerinizle uyumun sağlanması için, inisiyatifi ele almanız ve mücadele etmeniz gerekebilir. Çocuklarla bağlantılı yeni bir kimliğe bürünebilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan)

  Kariyerinizde yeni bir kimliğiniz olabilir. İtibarınızı arttırmak için gayret ve azimle çalışmanız gerekebilir. Herkesin dikkatini çekecek konuma gelebilirsiniz. Önemli kişilerle dikkat çeken konuşmalar yapabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Ailevi konularınız önem kazanabilir. Evinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Sağlık alanında bazı görüşmeler yapabilir ya da önemli haberler alabilirsiniz. Korumaya ve bakıma yönelik konularda kısıtlanarak zorluk yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde hayal kırıklığı yaratan bazı durumlar öne çıkabilir.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay.

  Sevdiklerinizle ilgili önemli bir tamamlanma gerçekleşebilir. Çocuklarla ilgili konuları, uyumlu bir şekilde sonuçlandırmaya çalışabilirsiniz. Sanatsal alanda bazı harcamalar yapmanız gerekebilir ya da bir ödemeniz sona erebilir. Evle ilgili ortaklaşa konuları bitirmeye gayret edebilirsiniz. Olayların, sevdiklerinizle bağlantılı beklenmedik durumlarla ilgisi olabilir. Sürpriz haberler alabilirsiniz.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül)

  Bazı ertelemeler, gecikmeler ya da sorunlar karşınıza çıkabilir. Sağlığınız ya da çalışma hayatınızla ilgili eski konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Eski sigorta, vergi, miras, nafaka, burs vs. konularını yeniden ele alabilirsiniz. Alışkanlıklarınızda kalıcı bir değişiklik yapmanız gerekebilir. Saklı kalmış bir şeyleri öğrenebilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızla yakından ilgilenebilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz)

  Evinizde, koruma çalışmaları ve tadilatlar yapabilirsiniz. Ailenizle ilgili beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elektrikli ev aletleriyle yakından ilgilenebilirsiniz. Evdeki ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmanız yerinde olacaktır. Mide rahatsızlıklarına ya da tansiyon sorunlarına karşı kendinize dikkat etmeniz gerekebilir.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs)

  Emlak kuruluşlarıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. Evde teknik çalışmalar yapabilir, kadınların çoğunlukta bulunduğu çevrelerde yer alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde lider konuma gelebilirsiniz. Farklı bir kimliğiniz ya da imajınız olabilir. İletişim ve ulaşım alanında, sürpriz haberler alarak harekete geçebilirsiniz. Teknik alandaki haberleşme yoğunlaşabilir. Elektronik cihazlarla bağlantılı işleriniz olabilir. Sağlıkla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs)

  Kendinizi daha geriye çekeceğiniz bir dönem geçirebilirsiniz. Önümüzdeki dönem yapmayı plânladığınız şeyleri düşünmek için bol bol zaman bulabilirsiniz. Sağlık alanında yapmak istediğiniz görüşmeler ya da kontroller varsa, bunlara belli bir miktar bütçe ayırmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdekilerin sıkıntılarıyla ilgilenebilirsiniz. İletişim ve ulaşım alanındaki masraflı durumlar hayal kırıklığı yaratabilir.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay.

  Sağlık kuruluşlarıyla ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz. Yolculuklar ve iletişim alanında masraflarınız artmaya başlayabilir. Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla ilgili mağduriyet yaratan durumlar gündeme gelebilir. Olayların, bütçenizle ve değerli şeylerinizle yakından ilgisi bulunabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Tasarım ve hayal gücünüzü kullanarak kazançlı duruma geçebilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arası arkadaş çevrenizde veya bulunduğunuz ortamlarda iletişim sorunları yaşanabilir, gerginlikler artabilir. Aniden meydana gelen olaylar yüzünden borç, kredi, sigorta, miras gibi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN