Perşembe, Aralık 2, 2021
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Koç Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos)

  (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir)

  Yakın çevrenizle ilgili kazanımlar söz konusu olabilir. Yolculuklara çıkabilirsiniz. İletişim ve ulaşım alanında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ticaret, tanıtım, medya alanında kazançlarınız olabilir. El becerilerinizi kullanarak gelir elde edebilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve komşularınızla ilişkileriniz yolunda gidebilir. Sözel alanda başarı sağlayabilirsiniz. Ortaklaşa ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalarda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Uyum sağlamak üzere görüşmeler yapabilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan)

  Tasarım ve hayal gücünüzü kullanabileceğiniz işlerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mağdur olduğunuz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Hastanelerle ilgili konular gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizdeki sıkıntılı durumlara yönelik plânlar yapmanız gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki aksamaları düzeltmek üzere görüşmeler yapabilirsiniz. Araç-gereç sorunlarıyla ilgili tasarılarınıza yoğunlaşabilirsiniz. Yakındığınız ve hayal kırıklığı yaşadığınız konulara yönelik hayaller kurabilirsiniz. Bu dönemde, harekete geçmeden önceki son hazırlıklarınızı yapmaya çalışabilirsiniz.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay.

  Eşiniz ya da ortağınızla ilgili konuları sonuçlandırabilirsiniz. Ailevi ilişkiler açısından zorlandığınız durumlar gündeme gelebilir. Ortaklaşa konularda bir tamamlanma gerçekleşebilir. Eviniz ya da ailenizle ilgili olayları sonuçlandırabilirsiniz. Olayların, sevdiklerinizle ya da çocuklarınızla yakından ilgisi olabilir. Ünvanınız ya da kimliğinizle ilgili konular tamamlanabilir. Yaratıcılık gerektiren konulardaki girişimleriniz gündeme gelebilir.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül)

  Kredi, sigorta, nafaka, miras, telif ya da komisyonlu paralarla ilgili yapmayı plânladığınız şeylerde erteleme ya da aksayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde, eskiye dönük konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Önem verdiğiniz kişilerle ilgili değişen durumlar olabilir. Kariyerinizde, başkalarıyla bağlantılı konular yüzünden baskı ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz)

  Kendinizle ilgili ertelenen ya da aksayan konularda hareketlenme başlayabilir. Günlük hayatınızda daha aktif ve girişken davranabilirsiniz. Çalışma hayatınız ya da iş arkadaşlarınızla ilgili faaliyetlere yoğunlaşabilirsiniz. Kimliğiniz ya da unvanınızlar ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Sağlık alanındaki aksayan konularda daha cesaretli davranabilirsiniz. Araç-gereçle bağlantılı sorun yaşadığınız olaylar yeniden hız kazanabilir.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs)

  Akrabalarınızla ilgili gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrede oldukça aktif olabilirsiniz. İletişim ve ulaşım alanında girişimlerde bulunabilirsiniz. El becerileriniz artabilir. Sesiniz ve sözünüzle etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz. Yoğun çalışmalar yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı zorlayacak derecede çalışmanız gerekebilir. Araç-gereçle bağlantılı faaliyetleriniz olabilir.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs)

  Sevdiklerinizle ilgili sorunlu bir dönem geçirebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi mutsuz, neşesiz ve keyifsiz hissedebilir, oyunculuk yönünüzü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Finansal konular sorun çıkarabilir ve yeteneklerinizi sergilemekte zorlanabilirsiniz. Neyin gerekip neyin gerekmediğini layıkıyla değerlendirmeniz gerekebilir. Maddi-manevi değer verdiğiniz her şeyi kapsayabilecek şekilde, bazı kalıcı kayıplar yaşayabilirsiniz; bu yüzden dikkatli adım atmalısınız.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay.

  Finansal konular ön plâna çıkabilir. Sevdiklerinizle ilgili harcamalarınızda artış olabilir. Güzel sanatlar açısından yoğun bir dönem olabilir. Spot ışıkları altında kazanç elde edebilirsiniz, ya da bazı masraflar yapmanız gerekebilir.

  Maddi manevi değer verdiğiniz şeylerinizle ilgili olarak, zaman zaman mutsuzluk duyup keyfinizi kaçıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemekle veya becerilerinizi geliştirmekle ilgilenebilirsiniz. Zor şartlar altında da olsa, kalıcı bir şeylere sahip olabilirsiniz. Aşkta kazanmak için her şeyinizi ortaya koymanız gerekebilir. Oyunlarda bazı kayıplar yaşanabilir.

  22 Nisan-30 Nisan arası gerginlikler artabilir, düşünceleriniz hızlanabilir. Olayları ve kendinizi daha fazla zorlayabilir, ulaşmaya çabaladığınız hedefleriniz için daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak meydana gelen hızlı gelişmeler bazı değişimleri de zorunlu kılabilir. Özellikle, hayatınızda sizin için öncelikli öneme sahip konularda veya işinizi ilgilendiren konularda değişimler yaşamanız mümkün.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN