Çarşamba, Şubat 21, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Kova Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos) (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir) Mutluluğunuzu ilgilendiren olaylar önem kazanabilir. Sevdiklerinizin korunması veya bakımıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Sevdiklerinizle ilgili harcamalarınız artabilir. Sanatsal yetenekleriniz sayesinde gelir elde edebilirsiniz. Ortağınızla birlikte, hobilerinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Basın-yayın, spor, yargılama ya da yüksek öğrenim konularına eğilmeniz gerekebilir.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan) Finansal konulara yeniden ağırlık vermeye başlayabilirsiniz. Karşılıklı değer verilen şeylerle bağlantılı çalışmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir ya da olumsuz durumlar için harcama yapmanız gerekebilir.

  Sanatsal alanda, tasarım gücünüzü kullanarak yeteneklerinizi sergilemeye çalışabilirsiniz. Sözel yeteneğinizi ve el becerilerinizi kullanarak kazanç elde edebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. İstediğiniz kazancı elde edemediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay. Bilgiye, öğrenime veya spora yönelik bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Medya veya yayıncılık alanında ortaklaşa konuları sonuçlandırabilirsiniz. Eleştirel ve yargılayıcı ortamlarda bulunabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işleriniz sona erebilir. Olayların, yakın çevrenizle de ilgisi bulunabilir. İletişim veya ulaşım alanında, sonuç almaya yönelik bir girişimde bulunabilirsiniz. Akrabalarınızla ilgili konular tamamlanabilir.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül) Başarmayı hayal ettiğiniz şeylerdeki erteleme ve aksamalar yüzünden baskı yaşayabilirsiniz. Tasarım ve hayal gücü gerektiren işlerinizde sorunlarla karşılaşabilir, yeni gelişmeler yerine, eskiye dönük plânlamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Mesleki hedeflerinize ulaşmanız zorlaşabilir. Gizemli amaçlar, dikkat çekici hale gelebilir ancak size hayal kırıklığı veya mağduriyet yaşatabilir.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz) Yakın çevrenizde bir süredir ertelediğiniz konulara yeniden hız kazandırabilirsiniz. Akrabalarınızla ilgili değişimler gündeminizde olabilir. Kredi, sigorta, nafaka ya da komisyonlu paralarla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bir değişiklik yapmakla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmeye gayret edebilirsiniz. Gizemli konularla ilgilenebilirsiniz.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs) Sevdiklerinizden sevindirici haberler alabilirsiniz. Yeni bir kimliğe ya da imaja bürünme konusunda görüşmeler ve ziyaretler yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle veya akrabalarınızla bağlantılı yeni atılımlar gündeme gelebilir. Yaratıcı ve sanatsal faaliyetleriniz yoğunlaşabilir. Kredi, sigorta ya da komisyonlu paralarla ilgili başlangıçlar yapmak konusunda cesaretli davranabilirsiniz. Eleştirel ve tartışmalı ortamlarda bulunabilirsiniz. Sağlık alanında değişen bazı durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs) Ailevi ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Evinizle bağlantılı bazı harcamalarınız söz konusu olabilir. Ev sahibi olmak açısından ortaklaşa bir girişim yapılabilir. Ailevi ilişkilerde parasal kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Değerli şeylerinizi kaybetme riskiniz artabilir. Ortaklaşa kayıplara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Karşınıza çıkan insanlar yüzünden huzursuzluk yaşayabilir ve bazen kendinizi tedirgin ve güvensiz hissedebilirsiniz.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay. Aile fertlerinizle ilişkilerinizde yeni bir dönem başlayabilir. Bir ortakla birlikte bakım, koruma ve geliştirme çalışmaları yapabilirsiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir başlangıç yapabilirsiniz. Ev sahibi olmak için girişimde bulunabilir ya da ev eşyalarınız için belli bir bütçe ayırmaya karar verebilirsiniz. Sağlık konusuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Evde yaptığınız işlerden gelir elde edebilirsiniz. Estetik konularda ya da kadınlarla ilgili bir çalışma yapmak üzere girişimde bulunabilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arasında yakın çevrenizle ilgili konularda, çıkacağınız kısa yolculuklarda, yazılı anlaşmalarınızda daha dikkatli olmalı acelecilikten ve gerginliklerden kaçınmalısınız.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN