Salı, Şubat 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Oğlak Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos) (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir) Kariyerinizi yakından ilgilendiren görüşmeler yapabilirsiniz. Yaptığınız işler sayesinde dikkat çekebilir, kariyerinizde önemli başarılar elde edebilirsiniz. Önemli bir çalışma arkadaşınız olabilir. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminiz artabilir. Yaratıcılığınızı ve sanatınızı gösterebileceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan) Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla ilgili ertelenen konulara yeniden hız kazandırabilirsiniz. Tasarım ve hayal gücünüzü kullanarak el becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Sözel yeteneklerinizi kullanabileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. Tanıtım, ticaret, reklam, ulaşım veya iletişim konularına daha çok vakit ayırabilirsiniz. Yabancılarla ilgili yargılayıcı ve eleştirel konuşmalar yapabilirsiniz. Yayıncılık, yargılama, spor veya medya alanındaki işlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay. Ortaklaşa hedeflerinizle ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Eviniz ya da ailenizle bağlantılı konuları sonuçlandırabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili olarak, dikkatleri üzerinize toplayacağınız olaylar yaşanabilir. Hedeflerinize ulaşmak için azimli davranmak, baskı altında çalışmak ve bazı sorumlulukları üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Korumaya ve bakıma yönelik ortaklaşa konuları sona erdirebilirsiniz.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül) Grupsal alanda eski olaylar gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla ilgili ertelenen ya da aksayan durumlar öne çıkabilir. Kendinizle bağlantılı değişimleri ertelemeniz gerekebilir. Derinlerde bir baskı hissedebilir, gizli kurallar doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Finansal anlamda kısıtlandığınız durumları, başkalarından gizleyebilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz) Evinizle ilgili ertelediğiniz ya da aksayan durumlarda yeni gelişmeler ve hareketlenmelerle karşılaşabilirsiniz. Ailevi alanda ilerleme sağlamak için fazlasıyla cesaretli girişimlerde bulunabilirsiniz. Medya, yargılama veya yüksek öğrenim alanında çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Yabancılarla bağlantılı ailevi durumlar öne çıkabilir. Beklemediğiniz zamanlarda, bazı teknik değişiklikler yapmanız gerekebilir.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs) Ailevi konulara daha yönlendirici yaklaşabilirsiniz. Evinizle bağlantılı işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işleriniz olabilir. Ailevi ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Evinizde, el becerilerinizi kullanabileceğiniz işler yapabilirsiniz. Aile fertlerinizle ilgili konularda cesaretli davranabilirsiniz. Yabancılarla birlikte yaptığınız işlerde artış yaşanabilir. Yurt dışıyla ya da öğrenimle ilgili atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs) Mutluluğunuzu ilgilendiren konulara yoğunlaşabilir, sevdiklerinizle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda önemli değişiklikler yaşanabilir. Kıymetli şeylere sahip olabilir, yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz. Spot ışıkları altında kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle bağlantılı kazanımlarınız olabilir. Hobi olarak yaptığınız işlerden gelir elde edebilirsiniz.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay. Çocuklarınızla ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz. Mutluluğunuzu ilgilendiren kazanımlarınız olabilir. İlişkilerinizi mutluluk verici bir biçimde sürdürebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili gizli konular ya da değişiklikler gündeme gelebilir. Sigorta, telif, kredi, nafaka gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Size neşe getirecek bir ortaklık yapabilir, ya da mutluluk verecek bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Çocuklarınızla ortaklaşa adımlar atabilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arası aile ve ev hayatı ile ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir. Aniden meydana gelen olaylar yüzünden bazı değişimler yaşayabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN