Pazartesi, Mayıs 27, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Yay Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos) (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir) Grupsal ilişkileriniz açısından yoğun bir dönem geçirebilirsiniz. Bir iş ortağınız olabilir. Eşinizle birlikte çalışmayı düşünebilirsiniz. Ortağınız, günlük hayatınızda, oldukça önemli bir yer tutabilir. Sürpriz karşılaşmalar ve tanışmalar gerçekleşebilir. Sanatla, estetik değerlere veya hukukla bağlantısı olabilecek bir çevreye girerek anlaşmaya varabilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan) Evde ertelediğiniz çalışmaları yapmaya başlayabilir ve hız kazandırabilirsiniz. Ailevi konular herkesin dikkatini çekebilir. Mağdur olduğunuz durumlar üzerinde düşünebilirsiniz. Olayların yıpratıcı ve eleştiriye yol açan yönü nedeniyle baskı yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz ve iletişiminiz yoğunlaşabilir. Sağlık ve bakım konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortaklaşa mağdur olduğunuz durumlar öne çıkabilir.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay. Arkadaş çevrenizde bilinmeyen durumlar ortaya çıkabilir ve uyumun bozulmasına neden olabilirler. İçinde bulunduğunuz grupla ilişkilerde beklenmedik bir tamamlanma yaşanabilir. Düşmanlıklar, kıskançlıklar, pişmanlıklar ya da dengelerin değişmesi durumu söz konusu olabilir veya bundan dolayı bir sonlanma yaşanabilir. Kredi, sigorta veya komisyonlu paralarla bağlantılı sonuçlanmalar öne çıkabilir. Olayların sevdiklerinizle yakından ilgisi bulunabilir.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül) Ekonomik hedeflerinizde aksamalar görülebilir. Parasal konularda mağduriyetler yaşayabilirsiniz. Çalışarak kazandığınız paraların ödenmesinde sorunlar çıkabilir. Size ait olan şeyleri birileri sahiplenebilir. Kıymetli şeylerinizi koruma altına almanız ya da sigorta yaptırmanız gerekebilir. Bilinmeyen durumlar ortaya çıkabilir veya gizli harcamalar yapabilirsiniz. Önceki olaylarla ilgilenebilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz) Gizli planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşanan durumlarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çocuklarla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmekle ilgilenebilirsiniz. Değişen ideallerinizle herkesin dikkatini toplayabilirsiniz. Hedeflerinizde değişiklikler meydana gelebilir. Sevdiklerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Kariyerinizde oldukça girişimci ve atak tavırlarınız olabilir. Otoritelerle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs) Sanatsal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda çalışmalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde mutlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilişkileriniz yolunda gidebilir. Aşk hayatınızda yaşananlar, herkesin dikkatini çekebilir. Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz konularda ortaklaşa girişimlerde bulunabilirsiniz. Mutluluğunuzla ilgili konularda inisiyatif kullanmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs) İş hayatınıza yoğunlaşmanız ve düzenlemeler yapmanız gereken bir dönem yaşayabilirsiniz. Çalışmalarınızı gerçekleştirmek için, yeni bir ekipman sahibi olabilirsiniz. Yabancılarla, basın-yayınla, üniversitelerle ya da yargıyla bağlantılı konular, sürekli masraf çıkarabilir. Kazanç elde etmek için, tertipli ve düzenli çalışmanız gerekebilir. Sağlıkla ilgili konular gündeminizde olabilir. Boyun ve boğaz bölgeniz hassaslaşabilir. Araç-gereç için harcamalar yapmanız gerekebilir. Evcil hayvanlarınızın masrafı artabilir.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay. Başkalarına ait olan şeylerle bağlantılı bir işe başlayabilirsiniz. Sağlık sigortasıyla ilgili bir girişiminiz olabilir. Yabancılarla, medya mensuplarıyla veya üniversite çevresinden kişilerle çalışmalar yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda sürekli olarak tanınmış birileriyle beraber çalışmaya başlayabilirsiniz. Günlük hayatınızı değiştirecek bir başlangıç yapabilir, yeni bir alışkanlık edinebilirsiniz. Yurt dışıyla bağlantılı işler gerçekleştirmek üzere bir adım atabilirsiniz. Yeni bir ekipmanınız ya da evcil hayvanınız olabilir. Spor yapmaya başlayabilir ve fazla kilolarınızdan kurtulmayı deneyebilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arası aşk hayatınız ve maddi konularda iletişim sorunları yaşanabilir, gerginlikler artabilir. Aniden meydana gelen olaylar yüzünden zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN