Pazartesi, Temmuz 22, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Nisan ayında Yengeç Burcu’nu neler bekliyor?

  3 Nisan Salı:

  18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7 Ağustos)

  (15 Mayıs – 27 Haziran dönemindeki gerileme dönemine dikkat edilmelidir)

  Ailevi ilişkilerinizi, ideal bir duruma getirebilirsiniz. Evinizle ilgili plânlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sinema, fotoğraf, futbol ya da dans alanındaki tasarılarınız gündemde olabilir. Yetenekleriniz sayesinde, bulunduğunuz çevreyle birlikte kazançlı duruma geçebilirsiniz. Teknik alandaki veya sanal ortamdaki hayallerinizi gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

  4 Nisan Çarşamba:

  13:12 Merkür, Balık Burcu’nda ilerliyor. (4-17 Nisan)

  İletişim ve ulaşım alanındaki faaliyetleriniz artabilir. Okul çevrenizde gelişmeler yaşanmaya başlayabilir. Yargılama alanında yoğunluk yaşanabilir. Günlük hayatınıza yönelik plânlamalar yapabilir ve hayallerinizi büyütebilirsiniz. Dış ülkelerle ilgili plânlar yapabilir ve yabancılarla konuşabilirsiniz. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda, geniş çaplı işlerle ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle eleştirel konuşmalar yapabilirsiniz. Akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sağlık konusunda, ilerleyen bazı durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

  6 Nisan Cuma:

  22:20 Terazi Burcu’nda Dolunay.

  Ailenizle ilgili girişimlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Ailevi ilişkileriniz açısından huzur veren bir tamamlanma gerçekleşebilir. Evinizdeki ortaklaşa konular tamamlanabilir. Olayların, herkesin dikkatini çeken kazanımlarınızla ilgisi olabilir. Ekonomik hedeflerinize ulaşmayı başarabilirsiniz.

  10 Nisan Salı:

  19:22 Plüton, Oğlak Burcu’nda geriliyor. (10 Nisan-18 Eylül)

  Eskiden yaşanmış bazı konular tekrardan gündeme gelebilir. Eşiniz ya da ortağınızla bağlantılı konularda kesin değişiklikler gerçekleşebilir. İlişkilerinizde bazı duraksamalar ve olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Evlilikle ilgili amaçlarınızı bu dönemde ertelemek durumunda kalabilirsiniz.

  14 Nisan Cumartesi:

  06:54 Mars, Başak Burcu’nda ilerliyor. (14 Nisan-3 Temmuz)

  Ticaret, tanıtım, reklam işlerinde önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yakın çevrenizde önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yolculuklara çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle gizli konuşmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda, bilinmeyen ya da değişen durumlar öne çıkabilir. İletişim ve el becerilerinizle ilgili konularda dikkat çeken bir hareketlilik yaşanabilir.

  17 Nisan Salı:

  01:43 Merkür Koç Burcu’nda. (17 Nisan-9 Mayıs)

  Önemli kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Kariyerinizde dikkat çeken gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Plânladığınız yolculukları gerçekleştirebilirsiniz. Tasarım ve hayal gücünüzü kullanabileceğiniz konularda başarı sağlayabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da komşularınızla ilgili önemli konular gündeme gelebilir. İletişimle ve ulaşımla bağlantılı çalışmalarınızı başarıyla sürdürebilirsiniz.

  19 Nisan Perşembe:

  19:13 Güneş, Boğa Burcu’nda. (19 Nisan-20 Mayıs)

  Finansal konulara ve ani harcamalara karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem geçirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Grupsal kayıp-kazanç konularında sürpriz durumlar öne çıkabilir. Beklenmedik nedenlerle ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz. Teknik sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi göstererek kazanç elde etmekte zorlanabilirsiniz.

  21 Nisan Cumartesi:

  10:20 Boğa Burcu’nda Yeniay.

  Yeni bir gruba katılabilirsiniz ya da grubunuzun içinde farklı bir konuma gelebilirsiniz. Kendinizi sıra dışı bir yetenekle donatılmış bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızı koruyan bir duyguyla davranabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz grupla bağlantılı kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Olayların, kalabalık çevrelerde gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerle bağlantısı olabilir. Beklenmedik bir zamanda harekete geçmeniz veya farklı davranmanız gerekebilir. Teknik alanda masraflı atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

  22 Nisan-30 Nisan arası iş hayatı, ikili ilişkileriniz veya ulaşmayı istediğiniz hedeflerinizle ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir. Aniden meydana gelen olaylar yüzünden bazı değişimler yaşayabilirsiniz.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN