Pazar, Nisan 14, 2024
More

  SON EKLENENLER

  Olamaz! Sizden değil, en yakın arkadaşınızdan hoşlanıyor!

  Sizden değil en yakın arkadaşınızdan hoşlandığını anlamak sizin için yeterince ağır olabilir.

  Bir erkekle takılıyorsunuz ve aslında ilgilendiği siz değilsiniz. Siz, onun ilgilendiği kadına yaklaşmak için kullandığı bir basamaksınız. Aşağıdaki 9 maddede onun aslında sizden mi yoksa en yakın arkadaşınızdan mı hoşlandığını öğrenebilirsiniz!

  Her plana onu da dahil ediyor!
  Onunla her buluşmanızda, mutlaka yanınızda en yakın arkadaşınız da oluyor mu? Üzgünüz ama bu ondan hoşlandığının en açık belirtilerinden biridir.

  Onu arıyor!
  Sizi arıyor fakat kız arkadaşınızla buluştuğunuzda aslında onu daha çok aradığını ve daha çok konuştuğunu mu farkettiniz? İyi niyetli düşünen siz bunun amacının sizin hakkınızda bilgi almak olduğunu düşünmek isteyebilirsiniz. Fakat bir de şöyle düşünün, insan ilgilendiği insanın daha çok sesini duymak istemez mi?

  Onu görmek için son dakika planları yapıyor!
  Bir erkek, bir kadından hoşlandığında, sürekli belirli programlar dahilinde konuşmak zorunda değildir. Sizden habersiz gerçekleşen son dakika buluşmaları kesinlikle ondan hoşlandığının kanıtlarından biridir.

  Onun hakkında konuşuyor!
  Konu dedikoduya geldiğinde, erkekler bu işi kadınlardan çok daha iyi yapabilirler. Bundan bahsetmekten hoşlanmasalar da, bir kız hakkında çok fazla konuşuyorsa şüphelenebilirsiniz. Hoşlandığınız adam, en yakın arkadaşınız hakkında fazlaca konuşuyor, onu dilinden düşürmüyorsa, tehlike çanları çalıyor demektir.

  Sürekli ona dokunuyor!
  Erkekler, kadınlara dokunmaktan fazlasıyla hoşlanırlar. Bu çok doğaldır. Kollarını omuzlarına atarlar, saçına hatta yüzlerine dokunurlar. Hoşlandığınız adam da bu durum fazlasıyla var mı?

  Hediye sayısındaki artış !
  İlişki sırasında birbirine küçük hediyeler almak gayet doğaldır. En yakın arkadaşınızın kucağı fazlasıyla küçük süprizlerle mi dolup taşıyor?

  Onu tanımak amaçlı sorular!
  Bir erkeğin, bir kadından hoşlandığını söylemesi oldukça zordur. Eğer anlamlı ve derin sorular soruyorsa, bu da bir erkeğin bir kadından hoşlandığının en açık işaretlerinden biridir. Sorular arasında onun en çok sevdiği yemek, en sevdiği erkek türü olabilir.

  Mesajlaşıyorlar!
  Mesajlaşmak çok büyük olay değil mi? Siz arkadaşlarınıza ne kadar da bir mesaj gönderiyorsunuz? O, size ne kadar gönderiyor ve kız arkadaşınıza ne kadar mesaj atıyor?

  Ona  verdiği tüm sözleri tutuyor!
  Erkekleri bilirsiniz, verdikleri sözleri tutmakta o kadar zorlanırlarki. Bu onlara dünyanın en külfetli işi gibi gelir. Sürekli ertelerler. Fakat iş ilgilenmeye ve hoşlanmaya geldiğinde bir erkeğin hiçbir zaman bu kadar sadık olduğuna tanık olamazsınız. Sürekli verdiği sözleri tutması, üzgünüz ama ona değer verdiğini gösterir.

  Latest Posts

  KAÇIRMAYIN